Domov
Európa
Ázia
Austrália & Oceánia
Afrika
Severná Amerika
Stredná Amerika
Južná Amerika

Zvyčajné počasie - New South Wales

Potrebujete vedieť, kedy je najlepší čas ísť do ciela New South Wales? Potom by ste sa mali pozrieť, aké počasie tam môžete očakávať počas roka.

Domov - Austrália & Oceánia - Austrália - New South Wales

New South Wales - aké počasie môžete očakávať

New South Wales je súčasťou zeme Austrália. Klíma Austrálie sa veľmi líši, pretože krajina je veľmi veľká. Najväčšia časť Austrálie je suchá až polosuchá, mierna na juhu a na východe, na severe tropická. Severná časť Austrálie má tropické prostredie s tropickými dažďovými pralesmi, pastvinami a púšťami. Zima v Austrálii je zvyčajne mierna, nie sú také veľké kontrasty medzi letnou a zimnou teplotou ako na severnej pologuli. Ale na niektorých miestach môže teplota v zime klesnúť pod nulu.

Keď hovoríte o obvyklom počasí v tejto oblasti, informácie sú relevantné napríklad pre tieto obľúbené miesta: Albury Wodonga, Alstonville, Armidale, Ballina, Bangalow, Batemans Bay, Bathurst, Bega, Bellingen, Bermagui, Berridale, Berrima, Berry, Blackheath, Blue Mountains, Blue Mountains National Park, Bodalla, Bombala, Bouddi National Park, Bourke, Bowral, Braidwood, Bredbo, Broke, Broken Hill, Brooklyn, Bucketty, Bundanoon, Bungendore, Byron Bay, Camden, Canowindra, Casino, Central Coast, Central West, Cessnock, Charlotte Pass, City of Hawkesbury, Cobar, Coffs Harbour, Coleambally, Collector, Coolah, Cooma, Cootamundra, Corowa, Cowra, Currarong, Dapto, Delegate, Dorrigo, Dubbo, Eden, Evans Head, Exeter, Far West, Forbes, Forster, Gerringong, Glen Innes, Glenbrook, Gloucester, Gosford, Goulburn, Grafton, Grenfell, Griffith, Gulgong, Gundagai, Gundaroo, Gunning, Hay, Helensburgh, Henty, Hill End, Holbrook, Hunter, Illawarra, Jenolan Caves, Jervis Bay, Jindabyne, Kanangra Boyd National Park, Kangaroo Valley, Katoomba, Kempsey, Khancoban, Kiama, Kosciuszko National Park, Ku ring gai Chase National Park, Kurri Kurri, Lake Cargelligo, Lake Macquarie, Lane Cove National Park, Lawson, Leeton, Lennox Head, Leura, Lightning Ridge, Lismore, Lithgow, Lockhart, Lord Howe Island, Maitland, Marulan, Medlow Bath, Merimbula, Michelago, Mid North Coast, Mittagong, Montague Island, Morton National Park, Moruya, Moss Vale, Mount Victoria, Mount Warning National Park, Mudgee, Mungo National Park, Murrurundi, Murwillumbah, Muswellbrook, Narooma, Narrandera, Narromine, New England, Newcastle, Nimbin, Norfolk Island, Northern Rivers, Nowra, Nundle, Oberon, Ocean Shores, Old Bar, Orange, Oxley Wild Rivers National Park, Parkes, Patonga, Perisher, Picton, Pokolbin, Port Macquarie, Port Stephens, Queanbeyan, Riverina, Robertson, Royal National Park, Scone, Seal Rocks, Shellharbour, Shoalhaven, Singleton, Snowy Mountains, South Coast, Southern Highlands, Springwood, Sydney, Tamworth, Tarcutta, Taree, Tathra, Tenterfield, The Entrance, Thredbo, Tumut, Ulladulla, Uralla, Urana, Wagga Wagga, Walcha, Warrumbungle National Park, Wentworth Falls, West Wyalong, White Cliffs, Wilcannia, Wisemans Ferry, Wollemi National Park, Wollombi, Wollongong, Woy Woy, Wyong, Yamba, Yarrawonga Mulwala, Yass, Yengo National Park, Yerrinbool, Young.

Poďme sa pozrieť, aké počasie môžete očakávať v okolí miesta Sydney a v mnohých ďalších mestách. Najteplejším mesiacom tu je Február, priemerná maximálna teplota je 26.6 ℃ (79.88 ℉). Priemerná minimálna teplota v tomto mesiaci je 20 ℃ (68 ℉). Najchladnejší mesiac tu je Júl, priemerná maximálna teplota je 17.8 ℃ (64.04 ℉). Priemerná minimálna teplota v tomto mesiaci je 9 ℃ (48.2 ℉). Najviac daždivý mesiac tu je Marec, priemerný počet daždivých dní je 13.3. Najmenej daždivý mesiac tu je August, priemerný počet daždivých dní je 8.2.

Pri cestovaní v lokácii New South Wales vždy zvážte nadmorskú výšku miesta. Treba pripomenúť, že najvyšším bodom v zemi Austrália je Mount Kosciuszko (2228 m) a najnižší bod je Lake Eyre (-15 m). V tejto krajine sú pomerne veľké rozdiely v nadmorských výškach, takže môžete očakávať, že počasie bude v rôznych nadmorských výškach rovnako odlišné. Majte na pamäti, že teplota zvyčajne klesá o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) na 200 m (656 stôp), v závislosti od ostatných podmienok. (A mali by sme dodať, že vo veľmi špeciálnom stave nazvanom tepelná inverzia dokonca teplota môže byť vyššia vo vyšších nadmorských výškach.)

Majte na pamäti, že nejde o predpoveď počasia, ale informácie o bežnom počasí (priemer). To vám pomôže rozhodnúť sa, kedy je najlepší čas ísť do ciela New South Wales. Prečítajte si ďalšie podrobnosti o typickom počasí v jednotlivých mesiacoch nižšie:

Január - Február - Marec - Apríl - Máj - Jún - Júl - August - September - Október - November - December

Január

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Január - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Január je 26.5 ℃ (79.7 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 19.3 ℃ (66.74 ℉). Na začiatku mesiaca Január môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 25.95 ℃ (78.71 ℉). Na koncu mesiaca Január môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 26.55 ℃ (79.79 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Január - je 12.1. Priemerné zrážky sú 95.4 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 14:21 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 14:08 a na konci mesiaca 13:46.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Február

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Február - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Február je 26.6 ℃ (79.88 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 20 ℃ (68 ℉). Na začiatku mesiaca Február môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 26.55 ℃ (79.79 ℉). Na koncu mesiaca Február môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 25.8 ℃ (78.44 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Február - je 12.7. Priemerné zrážky sú 127.5 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 13:46 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 13:19 a na konci mesiaca 12:48.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Marec

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Marec - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Marec je 25 ℃ (77 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 18.2 ℃ (64.76 ℉). Na začiatku mesiaca Marec môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 25.8 ℃ (78.44 ℉). Na koncu mesiaca Marec môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 24.05 ℃ (75.29 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Marec - je 13.3. Priemerné zrážky sú 110.8 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 12:48 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 12:16 a na konci mesiaca 11:45.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Apríl

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Apríl - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Apríl je 23.1 ℃ (73.58 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 15.2 ℃ (59.36 ℉). Na začiatku mesiaca Apríl môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 24.05 ℃ (75.29 ℉). Na koncu mesiaca Apríl môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 22.15 ℃ (71.87 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Apríl - je 11.2. Priemerné zrážky sú 143 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 11:45 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 11:14 a na konci mesiaca 10:46.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Máj

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Máj - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Máj je 21.2 ℃ (70.16 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 12.7 ℃ (54.86 ℉). Na začiatku mesiaca Máj môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 22.15 ℃ (71.87 ℉). Na koncu mesiaca Máj môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 19.85 ℃ (67.73 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Máj - je 12.3. Priemerné zrážky sú 122.4 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 10:46 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 10:22 a na konci mesiaca 10:04.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Jún

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Jún - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Jún je 18.5 ℃ (65.3 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 9.7 ℃ (49.46 ℉). Na začiatku mesiaca Jún môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 19.85 ℃ (67.73 ℉). Na koncu mesiaca Jún môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 18.15 ℃ (64.67 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Jún - je 10.4. Priemerné zrážky sú 114.8 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 10:04 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 9:54 a na konci mesiaca 9:55.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Júl

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Júl - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Júl je 17.8 ℃ (64.04 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 9 ℃ (48.2 ℉). Na začiatku mesiaca Júl môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 18.15 ℃ (64.67 ℉). Na koncu mesiaca Júl môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 18.3 ℃ (64.94 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Júl - je 10. Priemerné zrážky sú 80.2 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 9:55 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 10:05 a na konci mesiaca 10:23.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

August

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - August - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci August je 18.8 ℃ (65.84 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 9.9 ℃ (49.82 ℉). Na začiatku mesiaca August môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 18.3 ℃ (64.94 ℉). Na koncu mesiaca August môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 20.25 ℃ (68.45 ℉). Priemerný počet daždivých dní - August - je 8.2. Priemerné zrážky sú 95.8 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 10:23 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 10:47 a na konci mesiaca 11:15.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

September

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - September - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci September je 21.7 ℃ (71.06 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 12.1 ℃ (53.78 ℉). Na začiatku mesiaca September môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 20.25 ℃ (68.45 ℉). Na koncu mesiaca September môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 22.4 ℃ (72.32 ℉). Priemerný počet daždivých dní - September - je 8.9. Priemerné zrážky sú 70.8 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 11:15 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 11:45 a na konci mesiaca 12:17.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Október

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - Október - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci Október je 23.1 ℃ (73.58 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 14.9 ℃ (58.82 ℉). Na začiatku mesiaca Október môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 22.4 ℃ (72.32 ℉). Na koncu mesiaca Október môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 23.8 ℃ (74.84 ℉). Priemerný počet daždivých dní - Október - je 10.9. Priemerné zrážky sú 84.5 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 12:17 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 12:48 a na konci mesiaca 13:18.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

November

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - November - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci November je 24.5 ℃ (76.1 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 16.8 ℃ (62.24 ℉). Na začiatku mesiaca November môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 23.8 ℃ (74.84 ℉). Na koncu mesiaca November môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 24.95 ℃ (76.91 ℉). Priemerný počet daždivých dní - November - je 12.5. Priemerné zrážky sú 106.4 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 13:18 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 13:46 a na konci mesiaca 14:08.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

December

Typické (zvyčajné) počasie - New South Wales - December - je toto: Priemerná najvyššia teplota v zemi New South Wales v mesiaci December je 25.4 ℃ (77.72 ℉). Priemerná najnižšia teplota je 18.5 ℃ (65.3 ℉). Na začiatku mesiaca December môžete očakávať nižšie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 24.95 ℃ (76.91 ℉). Na koncu mesiaca December môžete očakávať vyššie teploty, priemerná najvyššia teplota je okolo 25.95 ℃ (78.71 ℉). Priemerný počet daždivých dní - December - je 11.3. Priemerné zrážky sú 78.5 mm (podívajte sa tu, čo toto číslo znamená). Pri plánovaní cesty, prosím, majte na pamäti, že skutočné počasie sa môže líšiť od týchto priemerných hodnôt. Dĺžka dňa na začiatku tohto mesiaca je približne 14:08 (hodiny a minúty), v v polovici mesiaca 14:21 a na konci mesiaca 14:23.Tieto čísla sú platné predovšetkým pre hlavné mesto a oblasť okolo nej. Je dôležité povedať, že počasie sa môže v rôznych nadmorských výškach výrazne líšiť, najmä v horách.

Nižšie sú priemerné hodnoty, takže ich môžete v týchto miestach považovať za typické počasie - New South Wales. Znak "-" znamená, že pre túto položku nemáme dostatok údajov.

Sydneyteplota: - najvyššia teplota: 25.4 ℃ (77.72 ℉)najnižšia teplota: 18.5 ℃ (65.3 ℉)zrážky: 78.5mmdaždivé dni: 11.3
Wollongongteplota: - najvyššia teplota: 24 ℃ (75.2 ℉)najnižšia teplota: 17.5 ℃ (63.5 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Newcastleteplota: - najvyššia teplota: 25.7 ℃ (78.26 ℉)najnižšia teplota: 18.3 ℃ (64.94 ℉)zrážky: 81.2mmdaždivé dni: 10.5
Armidaleteplota: - najvyššia teplota: 25.3 ℃ (77.54 ℉)najnižšia teplota: 11.5 ℃ (52.7 ℉)zrážky: 85.8mmdaždivé dni: 11.2
Batemans Bayteplota: - najvyššia teplota: 24.6 ℃ (76.28 ℉)najnižšia teplota: 13.8 ℃ (56.84 ℉)zrážky: - daždivé dni: 12
Bathurstteplota: - najvyššia teplota: 26.6 ℃ (79.88 ℉)najnižšia teplota: 11.5 ℃ (52.7 ℉)zrážky: 71.6mmdaždivé dni: 9.4
Begateplota: - najvyššia teplota: 24.9 ℃ (76.82 ℉)najnižšia teplota: 13.7 ℃ (56.66 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Bourketeplota: - najvyššia teplota: 36 ℃ (96.8 ℉)najnižšia teplota: 20.1 ℃ (68.18 ℉)zrážky: 31.5mmdaždivé dni: 4.2
Bowralteplota: - najvyššia teplota: 23.9 ℃ (75.02 ℉)najnižšia teplota: 12.3 ℃ (54.14 ℉)zrážky: 78.4mmdaždivé dni: 13
Broken Hillteplota: - najvyššia teplota: 30.8 ℃ (87.44 ℉)najnižšia teplota: 17.7 ℃ (63.86 ℉)zrážky: 28.9mmdaždivé dni: 5.1
Cobarteplota: - najvyššia teplota: 33.1 ℃ (91.58 ℉)najnižšia teplota: 18.9 ℃ (66.02 ℉)zrážky: 35.9mmdaždivé dni: 5.5
Coffs Harbourteplota: - najvyššia teplota: 26.6 ℃ (79.88 ℉)najnižšia teplota: 18.4 ℃ (65.12 ℉)zrážky: 139.2mmdaždivé dni: 13.5
Coomateplota: - najvyššia teplota: 24.9 ℃ (76.82 ℉)najnižšia teplota: 9.2 ℃ (48.56 ℉)zrážky: 55.1mmdaždivé dni: 9.2
Dubboteplota: - najvyššia teplota: 31.8 ℃ (89.24 ℉)najnižšia teplota: 15.9 ℃ (60.62 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Gosfordteplota: - najvyššia teplota: 26.8 ℃ (80.24 ℉)najnižšia teplota: 15.6 ℃ (60.08 ℉)zrážky: 108.3mmdaždivé dni: 9.9
Goulburnteplota: - najvyššia teplota: 25.9 ℃ (78.62 ℉)najnižšia teplota: 11.9 ℃ (53.42 ℉)zrážky: 68mmdaždivé dni: 10.1
Graftonteplota: - najvyššia teplota: 30 ℃ (86 ℉)najnižšia teplota: 19.2 ℃ (66.56 ℉)zrážky: 123.4mmdaždivé dni: 13.8
Griffithteplota: - najvyššia teplota: 30.7 ℃ (87.26 ℉)najnižšia teplota: 15.7 ℃ (60.26 ℉)zrážky: 33.9mmdaždivé dni: 4.7
Katoombateplota: - najvyššia teplota: 22.2 ℃ (71.96 ℉)najnižšia teplota: 11.8 ℃ (53.24 ℉)zrážky: 112.8mmdaždivé dni: 14.5
Kempseyteplota: - najvyššia teplota: 28.5 ℃ (83.3 ℉)najnižšia teplota: 17.1 ℃ (62.78 ℉)zrážky: 118.3mmdaždivé dni: 14.3
Lismoreteplota: - najvyššia teplota: 30.6 ℃ (87.08 ℉)najnižšia teplota: 18.2 ℃ (64.76 ℉)zrážky: 121.1mmdaždivé dni: 11.3
Lord Howe Islandteplota: - najvyššia teplota: 23.4 ℃ (74.12 ℉)najnižšia teplota: 19 ℃ (66.2 ℉)zrážky: 115.7mmdaždivé dni: 11.4
Maitlandteplota: - najvyššia teplota: 29.3 ℃ (84.74 ℉)najnižšia teplota: 16.4 ℃ (61.52 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Mudgeeteplota: - najvyššia teplota: 28.8 ℃ (83.84 ℉)najnižšia teplota: 13.5 ℃ (56.3 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Norfolk Islandteplota: - najvyššia teplota: 23.8 ℃ (74.84 ℉)najnižšia teplota: 17.8 ℃ (64.04 ℉)zrážky: 84.3mmdaždivé dni: 11.2
Nowrateplota: - najvyššia teplota: 25.2 ℃ (77.36 ℉)najnižšia teplota: 14.6 ℃ (58.28 ℉)zrážky: 72.6mmdaždivé dni: 11.1
Orangeteplota: - najvyššia teplota: 24.6 ℃ (76.28 ℉)najnižšia teplota: 10.7 ℃ (51.26 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Parkesteplota: - najvyššia teplota: 31.2 ℃ (88.16 ℉)najnižšia teplota: 16.7 ℃ (62.06 ℉)zrážky: 60mmdaždivé dni: 7.6
Port Macquarieteplota: - najvyššia teplota: 26.6 ℃ (79.88 ℉)najnižšia teplota: 17.4 ℃ (63.32 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Sconeteplota: - najvyššia teplota: 29.5 ℃ (85.1 ℉)najnižšia teplota: 15.2 ℃ (59.36 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Tamworthteplota: - najvyššia teplota: 30.4 ℃ (86.72 ℉)najnižšia teplota: 15.9 ℃ (60.62 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Tareeteplota: - najvyššia teplota: 27.4 ℃ (81.32 ℉)najnižšia teplota: 17 ℃ (62.6 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Wagga Waggateplota: - najvyššia teplota: 30.5 ℃ (86.9 ℉)najnižšia teplota: 14.1 ℃ (57.38 ℉)zrážky: 51.8mmdaždivé dni: 6.7
Lithgowteplota: - najvyššia teplota: 24 ℃ (75.2 ℉)najnižšia teplota: 11 ℃ (51.8 ℉)zrážky: 72.5mmdaždivé dni: 10.2
Thredboteplota: - najvyššia teplota: 14.1 ℃ (57.38 ℉)najnižšia teplota: 5 ℃ (41 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Springwoodteplota: - najvyššia teplota: - najnižšia teplota: - zrážky: 102.4mmdaždivé dni: 10.9
Merimbulateplota: - najvyššia teplota: 23.3 ℃ (73.94 ℉)najnižšia teplota: - zrážky: - daždivé dni: -
Glen Innesteplota: - najvyššia teplota: 25.8 ℃ (78.44 ℉)najnižšia teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)zrážky: 125.5mmdaždivé dni: 12.1
Forsterteplota: - najvyššia teplota: 25.3 ℃ (77.54 ℉)najnižšia teplota: - zrážky: 82.2mmdaždivé dni: 9.4
Youngteplota: - najvyššia teplota: 29.1 ℃ (84.38 ℉)najnižšia teplota: 12 ℃ (53.6 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Singletonteplota: - najvyššia teplota: 30.8 ℃ (87.44 ℉)najnižšia teplota: 17 ℃ (62.6 ℉)zrážky: 64.5mmdaždivé dni: 8
Ballinateplota: - najvyššia teplota: 28.1 ℃ (82.58 ℉)najnižšia teplota: 18.8 ℃ (65.84 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Hayteplota: - najvyššia teplota: 30.6 ℃ (87.08 ℉)najnižšia teplota: 16 ℃ (60.8 ℉)zrážky: 40mmdaždivé dni: 5.3
The Entranceteplota: - najvyššia teplota: - najnižšia teplota: - zrážky: 76.3mmdaždivé dni: 8.7
Yarrawongateplota: - najvyššia teplota: 30.2 ℃ (86.36 ℉)najnižšia teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Yassteplota: - najvyššia teplota: 27.9 ℃ (82.22 ℉)najnižšia teplota: 12.1 ℃ (53.78 ℉)zrážky: 62.9mmdaždivé dni: 7.9
Alburyteplota: - najvyššia teplota: 29 ℃ (84.2 ℉)najnižšia teplota: 13.8 ℃ (56.84 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Cessnockteplota: - najvyššia teplota: 28.8 ℃ (83.84 ℉)najnižšia teplota: 15.3 ℃ (59.54 ℉)zrážky: - daždivé dni: -
Keď čítate o počte mm zrážok, mali by ste to vedieť: Slabý dážď je, keď je rýchlosť zrážok je menšia ako 2,5 mm (0,1 palca) za hodinu. Pri miernom daždi je toto číslo medzi 2,5 mm a 10 mm (0,4 palca), pri silnom daždi je 10 - 50 mm (2,0 palca). Veľmi silný dážď má tento počet vyšší ako 50 mm za hodinu.