Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Zwykła pogoda - New South Wales

Czy musisz wiedzieć, kiedy najlepiej wybrać się do New South Wales? Następnie należy spojrzeć tutaj, jakiej pogody można się spodziewać w ciągu roku.

Główna - Australia & Oceania - Australia - New South Wales

Jakiej pogody możesz się spodziewać w celu New South Wales

New South Wales jest częścią Australia. Klimat Australii jest bardzo zróżnicowany, ponieważ kraj ten jest bardzo duży. Największa część Australii jest sucha do połowy sucha, umiarkowana na południu i wschodzie, tropikalna na północy. Północna część Australii ma tropikalny klimat z tropikalnymi lasami deszczowymi, łąkami i pustyniami. Zima w Australii jest zwykle łagodna, nie ma tak dużych kontrastów między temperaturami letnimi i zimowymi, jak na półkuli północnej. Ale w niektórych miejscach temperatury zimą mogą spaść poniżej zera.

Mówiąc o zwykłej pogodzie w tym obszarze, informacje są istotne np. Dla tych popularnych miejsc: Albury Wodonga, Alstonville, Armidale, Ballina, Bangalow, Batemans Bay, Bathurst, Bega, Bellingen, Bermagui, Berridale, Berrima, Berry, Blackheath, Blue Mountains, Blue Mountains National Park, Bodalla, Bombala, Bouddi National Park, Bourke, Bowral, Braidwood, Bredbo, Broke, Broken Hill, Brooklyn, Bucketty, Bundanoon, Bungendore, Byron Bay, Camden, Canowindra, Casino, Central Coast, Central West, Cessnock, Charlotte Pass, City of Hawkesbury, Cobar, Coffs Harbour, Coleambally, Collector, Coolah, Cooma, Cootamundra, Corowa, Cowra, Currarong, Dapto, Delegate, Dorrigo, Dubbo, Eden, Evans Head, Exeter, Far West, Forbes, Forster, Gerringong, Glen Innes, Glenbrook, Gloucester, Gosford, Goulburn, Grafton, Grenfell, Griffith, Gulgong, Gundagai, Gundaroo, Gunning, Hay, Helensburgh, Henty, Hill End, Holbrook, Hunter, Illawarra, Jenolan Caves, Jervis Bay, Jindabyne, Kanangra Boyd National Park, Kangaroo Valley, Katoomba, Kempsey, Khancoban, Kiama, Kosciuszko National Park, Ku ring gai Chase National Park, Kurri Kurri, Lake Cargelligo, Lake Macquarie, Lane Cove National Park, Lawson, Leeton, Lennox Head, Leura, Lightning Ridge, Lismore, Lithgow, Lockhart, Lord Howe Island, Maitland, Marulan, Medlow Bath, Merimbula, Michelago, Mid North Coast, Mittagong, Montague Island, Morton National Park, Moruya, Moss Vale, Mount Victoria, Mount Warning National Park, Mudgee, Mungo National Park, Murrurundi, Murwillumbah, Muswellbrook, Narooma, Narrandera, Narromine, New England, Newcastle, Nimbin, Norfolk Island, Northern Rivers, Nowra, Nundle, Oberon, Ocean Shores, Old Bar, Orange, Oxley Wild Rivers National Park, Parkes, Patonga, Perisher, Picton, Pokolbin, Port Macquarie, Port Stephens, Queanbeyan, Riverina, Robertson, Royal National Park, Scone, Seal Rocks, Shellharbour, Shoalhaven, Singleton, Snowy Mountains, South Coast, Southern Highlands, Springwood, Sydney, Tamworth, Tarcutta, Taree, Tathra, Tenterfield, The Entrance, Thredbo, Tumut, Ulladulla, Uralla, Urana, Wagga Wagga, Walcha, Warrumbungle National Park, Wentworth Falls, West Wyalong, White Cliffs, Wilcannia, Wisemans Ferry, Wollemi National Park, Wollombi, Wollongong, Woy Woy, Wyong, Yamba, Yarrawonga Mulwala, Yass, Yengo National Park, Yerrinbool, Young.

Zobaczmy teraz, jakiej pogody można się spodziewać w okolicy Sydney oraz w wielu innych miastach. Najcieplejszy miesiąc tutaj jest luty, średnia maksymalna temperatura jest 26.6 ℃ (79.88 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest 20 ℃ (68 ℉). Najzimniejszy miesiąc tutaj jest lipiec, średnia maksymalna temperatura jest 17.8 ℃ (64.04 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest 9 ℃ (48.2 ℉). Najbardziej deszczowy miesiąc tutaj jest marzec, średnia liczba dni deszczowych jest w 13.3. Najmniej deszczowy miesiąc tutaj jest sierpień, średnia liczba dni deszczowych jest w 8.2.

Podczas podróży po New South Wales zawsze rozważaj także wysokość tego miejsca. Przypominamy, że najwyższym punktem Australia jest Mount Kosciuszko (2228 m) i najniższy punkt Lake Eyre (-15 m). Istnieją więc duże różnice w wysokościach w tym kraju, więc możesz spodziewać się, że pogoda będzie różna również na różnych wysokościach. Należy pamiętać, że temperatura zwykle spada o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) na 200 m (656 ft), w zależności od innych warunków. (I powinniśmy dodać, że w bardzo szczególnym stanie zwanym inwersją termiczną nawet temperatura może być wyższa na wyższych wysokościach).

Należy pamiętać, że nie jest to prognoza pogody, ale informacja o zwykłej pogodzie (średnia). To powinno pomóc Ci zdecydować, kiedy najlepiej wybrać się na New South Wales. Przeczytaj więcej szczegółów na temat typowej dla nich pogody we wszystkich poszczególnych miesiącach poniżej:

styczeń - luty - marzec - kwiecień - maj - czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik - listopad - grudzień

styczeń

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w styczeń jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w styczeń to 26.5 ℃ (79.7 ℉). Średnia najniższa temperatura to 19.3 ℃ (66.74 ℉). Pod począwszu z styczeń można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.95 ℃ (78.71 ℉). Pod koncu z styczeń można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 26.55 ℃ (79.79 ℉). Średnia liczba deszczowe dni styczeń jest 12.1. Średnia suma opadów 95.4 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:21 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:08 i na końcu miesiąca 13:46.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

luty

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w luty jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w luty to 26.6 ℃ (79.88 ℉). Średnia najniższa temperatura to 20 ℃ (68 ℉). Pod począwszu z luty można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 26.55 ℃ (79.79 ℉). Pod koncu z luty można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.8 ℃ (78.44 ℉). Średnia liczba deszczowe dni luty jest 12.7. Średnia suma opadów 127.5 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:46 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:19 i na końcu miesiąca 12:48.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

marzec

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w marzec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w marzec to 25 ℃ (77 ℉). Średnia najniższa temperatura to 18.2 ℃ (64.76 ℉). Pod począwszu z marzec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.8 ℃ (78.44 ℉). Pod koncu z marzec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 24.05 ℃ (75.29 ℉). Średnia liczba deszczowe dni marzec jest 13.3. Średnia suma opadów 110.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:48 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:16 i na końcu miesiąca 11:45.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

kwiecień

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w kwiecień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w kwiecień to 23.1 ℃ (73.58 ℉). Średnia najniższa temperatura to 15.2 ℃ (59.36 ℉). Pod począwszu z kwiecień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 24.05 ℃ (75.29 ℉). Pod koncu z kwiecień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 22.15 ℃ (71.87 ℉). Średnia liczba deszczowe dni kwiecień jest 11.2. Średnia suma opadów 143 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:45 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:14 i na końcu miesiąca 10:46.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

maj

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w maj jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w maj to 21.2 ℃ (70.16 ℉). Średnia najniższa temperatura to 12.7 ℃ (54.86 ℉). Pod począwszu z maj można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 22.15 ℃ (71.87 ℉). Pod koncu z maj można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 19.85 ℃ (67.73 ℉). Średnia liczba deszczowe dni maj jest 12.3. Średnia suma opadów 122.4 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:46 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:22 i na końcu miesiąca 10:04.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

czerwiec

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w czerwiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w czerwiec to 18.5 ℃ (65.3 ℉). Średnia najniższa temperatura to 9.7 ℃ (49.46 ℉). Pod począwszu z czerwiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 19.85 ℃ (67.73 ℉). Pod koncu z czerwiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 18.15 ℃ (64.67 ℉). Średnia liczba deszczowe dni czerwiec jest 10.4. Średnia suma opadów 114.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:04 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 9:54 i na końcu miesiąca 9:55.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

lipiec

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w lipiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w lipiec to 17.8 ℃ (64.04 ℉). Średnia najniższa temperatura to 9 ℃ (48.2 ℉). Pod począwszu z lipiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 18.15 ℃ (64.67 ℉). Pod koncu z lipiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 18.3 ℃ (64.94 ℉). Średnia liczba deszczowe dni lipiec jest 10. Średnia suma opadów 80.2 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 9:55 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:05 i na końcu miesiąca 10:23.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

sierpień

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w sierpień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w sierpień to 18.8 ℃ (65.84 ℉). Średnia najniższa temperatura to 9.9 ℃ (49.82 ℉). Pod począwszu z sierpień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 18.3 ℃ (64.94 ℉). Pod koncu z sierpień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 20.25 ℃ (68.45 ℉). Średnia liczba deszczowe dni sierpień jest 8.2. Średnia suma opadów 95.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:23 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:47 i na końcu miesiąca 11:15.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

wrzesień

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w wrzesień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w wrzesień to 21.7 ℃ (71.06 ℉). Średnia najniższa temperatura to 12.1 ℃ (53.78 ℉). Pod począwszu z wrzesień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 20.25 ℃ (68.45 ℉). Pod koncu z wrzesień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 22.4 ℃ (72.32 ℉). Średnia liczba deszczowe dni wrzesień jest 8.9. Średnia suma opadów 70.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:15 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:45 i na końcu miesiąca 12:17.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

październik

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w październik jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w październik to 23.1 ℃ (73.58 ℉). Średnia najniższa temperatura to 14.9 ℃ (58.82 ℉). Pod począwszu z październik można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 22.4 ℃ (72.32 ℉). Pod koncu z październik można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 23.8 ℃ (74.84 ℉). Średnia liczba deszczowe dni październik jest 10.9. Średnia suma opadów 84.5 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:17 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:48 i na końcu miesiąca 13:18.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

listopad

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w listopad jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w listopad to 24.5 ℃ (76.1 ℉). Średnia najniższa temperatura to 16.8 ℃ (62.24 ℉). Pod począwszu z listopad można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 23.8 ℃ (74.84 ℉). Pod koncu z listopad można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 24.95 ℃ (76.91 ℉). Średnia liczba deszczowe dni listopad jest 12.5. Średnia suma opadów 106.4 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:18 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:46 i na końcu miesiąca 14:08.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

grudzień

Typowa (typowa) pogoda w New South Wales w grudzień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New South Wales w grudzień to 25.4 ℃ (77.72 ℉). Średnia najniższa temperatura to 18.5 ℃ (65.3 ℉). Pod począwszu z grudzień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 24.95 ℃ (76.91 ℉). Pod koncu z grudzień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.95 ℃ (78.71 ℉). Średnia liczba deszczowe dni grudzień jest 11.3. Średnia suma opadów 78.5 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:08 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:21 i na końcu miesiąca 14:23.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

Poniżej podano wartości średnie, abyś mógł uznać je za typową pogodę w New South Wales w tych miejscach. Znak "-" oznacza, że ​​nie mamy wystarczających danych dla tego przedmiotu.

Sydneytemperatura: - najwyższa temperatura: 25.4 ℃ (77.72 ℉)najniższa temperatura: 18.5 ℃ (65.3 ℉)opady: 78.5mmdeszcz deszcz dni: 11.3
Wollongongtemperatura: - najwyższa temperatura: 24 ℃ (75.2 ℉)najniższa temperatura: 17.5 ℃ (63.5 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Newcastletemperatura: - najwyższa temperatura: 25.7 ℃ (78.26 ℉)najniższa temperatura: 18.3 ℃ (64.94 ℉)opady: 81.2mmdeszcz deszcz dni: 10.5
Armidaletemperatura: - najwyższa temperatura: 25.3 ℃ (77.54 ℉)najniższa temperatura: 11.5 ℃ (52.7 ℉)opady: 85.8mmdeszcz deszcz dni: 11.2
Batemans Baytemperatura: - najwyższa temperatura: 24.6 ℃ (76.28 ℉)najniższa temperatura: 13.8 ℃ (56.84 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: 12
Bathursttemperatura: - najwyższa temperatura: 26.6 ℃ (79.88 ℉)najniższa temperatura: 11.5 ℃ (52.7 ℉)opady: 71.6mmdeszcz deszcz dni: 9.4
Begatemperatura: - najwyższa temperatura: 24.9 ℃ (76.82 ℉)najniższa temperatura: 13.7 ℃ (56.66 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Bourketemperatura: - najwyższa temperatura: 36 ℃ (96.8 ℉)najniższa temperatura: 20.1 ℃ (68.18 ℉)opady: 31.5mmdeszcz deszcz dni: 4.2
Bowraltemperatura: - najwyższa temperatura: 23.9 ℃ (75.02 ℉)najniższa temperatura: 12.3 ℃ (54.14 ℉)opady: 78.4mmdeszcz deszcz dni: 13
Broken Hilltemperatura: - najwyższa temperatura: 30.8 ℃ (87.44 ℉)najniższa temperatura: 17.7 ℃ (63.86 ℉)opady: 28.9mmdeszcz deszcz dni: 5.1
Cobartemperatura: - najwyższa temperatura: 33.1 ℃ (91.58 ℉)najniższa temperatura: 18.9 ℃ (66.02 ℉)opady: 35.9mmdeszcz deszcz dni: 5.5
Coffs Harbourtemperatura: - najwyższa temperatura: 26.6 ℃ (79.88 ℉)najniższa temperatura: 18.4 ℃ (65.12 ℉)opady: 139.2mmdeszcz deszcz dni: 13.5
Coomatemperatura: - najwyższa temperatura: 24.9 ℃ (76.82 ℉)najniższa temperatura: 9.2 ℃ (48.56 ℉)opady: 55.1mmdeszcz deszcz dni: 9.2
Dubbotemperatura: - najwyższa temperatura: 31.8 ℃ (89.24 ℉)najniższa temperatura: 15.9 ℃ (60.62 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Gosfordtemperatura: - najwyższa temperatura: 26.8 ℃ (80.24 ℉)najniższa temperatura: 15.6 ℃ (60.08 ℉)opady: 108.3mmdeszcz deszcz dni: 9.9
Goulburntemperatura: - najwyższa temperatura: 25.9 ℃ (78.62 ℉)najniższa temperatura: 11.9 ℃ (53.42 ℉)opady: 68mmdeszcz deszcz dni: 10.1
Graftontemperatura: - najwyższa temperatura: 30 ℃ (86 ℉)najniższa temperatura: 19.2 ℃ (66.56 ℉)opady: 123.4mmdeszcz deszcz dni: 13.8
Griffithtemperatura: - najwyższa temperatura: 30.7 ℃ (87.26 ℉)najniższa temperatura: 15.7 ℃ (60.26 ℉)opady: 33.9mmdeszcz deszcz dni: 4.7
Katoombatemperatura: - najwyższa temperatura: 22.2 ℃ (71.96 ℉)najniższa temperatura: 11.8 ℃ (53.24 ℉)opady: 112.8mmdeszcz deszcz dni: 14.5
Kempseytemperatura: - najwyższa temperatura: 28.5 ℃ (83.3 ℉)najniższa temperatura: 17.1 ℃ (62.78 ℉)opady: 118.3mmdeszcz deszcz dni: 14.3
Lismoretemperatura: - najwyższa temperatura: 30.6 ℃ (87.08 ℉)najniższa temperatura: 18.2 ℃ (64.76 ℉)opady: 121.1mmdeszcz deszcz dni: 11.3
Lord Howe Islandtemperatura: - najwyższa temperatura: 23.4 ℃ (74.12 ℉)najniższa temperatura: 19 ℃ (66.2 ℉)opady: 115.7mmdeszcz deszcz dni: 11.4
Maitlandtemperatura: - najwyższa temperatura: 29.3 ℃ (84.74 ℉)najniższa temperatura: 16.4 ℃ (61.52 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Mudgeetemperatura: - najwyższa temperatura: 28.8 ℃ (83.84 ℉)najniższa temperatura: 13.5 ℃ (56.3 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Norfolk Islandtemperatura: - najwyższa temperatura: 23.8 ℃ (74.84 ℉)najniższa temperatura: 17.8 ℃ (64.04 ℉)opady: 84.3mmdeszcz deszcz dni: 11.2
Nowratemperatura: - najwyższa temperatura: 25.2 ℃ (77.36 ℉)najniższa temperatura: 14.6 ℃ (58.28 ℉)opady: 72.6mmdeszcz deszcz dni: 11.1
Orangetemperatura: - najwyższa temperatura: 24.6 ℃ (76.28 ℉)najniższa temperatura: 10.7 ℃ (51.26 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Parkestemperatura: - najwyższa temperatura: 31.2 ℃ (88.16 ℉)najniższa temperatura: 16.7 ℃ (62.06 ℉)opady: 60mmdeszcz deszcz dni: 7.6
Port Macquarietemperatura: - najwyższa temperatura: 26.6 ℃ (79.88 ℉)najniższa temperatura: 17.4 ℃ (63.32 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Sconetemperatura: - najwyższa temperatura: 29.5 ℃ (85.1 ℉)najniższa temperatura: 15.2 ℃ (59.36 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Tamworthtemperatura: - najwyższa temperatura: 30.4 ℃ (86.72 ℉)najniższa temperatura: 15.9 ℃ (60.62 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Tareetemperatura: - najwyższa temperatura: 27.4 ℃ (81.32 ℉)najniższa temperatura: 17 ℃ (62.6 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Wagga Waggatemperatura: - najwyższa temperatura: 30.5 ℃ (86.9 ℉)najniższa temperatura: 14.1 ℃ (57.38 ℉)opady: 51.8mmdeszcz deszcz dni: 6.7
Lithgowtemperatura: - najwyższa temperatura: 24 ℃ (75.2 ℉)najniższa temperatura: 11 ℃ (51.8 ℉)opady: 72.5mmdeszcz deszcz dni: 10.2
Thredbotemperatura: - najwyższa temperatura: 14.1 ℃ (57.38 ℉)najniższa temperatura: 5 ℃ (41 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Springwoodtemperatura: - najwyższa temperatura: - najniższa temperatura: - opady: 102.4mmdeszcz deszcz dni: 10.9
Merimbulatemperatura: - najwyższa temperatura: 23.3 ℃ (73.94 ℉)najniższa temperatura: - opady: - deszcz deszcz dni: -
Glen Innestemperatura: - najwyższa temperatura: 25.8 ℃ (78.44 ℉)najniższa temperatura: 13.3 ℃ (55.94 ℉)opady: 125.5mmdeszcz deszcz dni: 12.1
Forstertemperatura: - najwyższa temperatura: 25.3 ℃ (77.54 ℉)najniższa temperatura: - opady: 82.2mmdeszcz deszcz dni: 9.4
Youngtemperatura: - najwyższa temperatura: 29.1 ℃ (84.38 ℉)najniższa temperatura: 12 ℃ (53.6 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Singletontemperatura: - najwyższa temperatura: 30.8 ℃ (87.44 ℉)najniższa temperatura: 17 ℃ (62.6 ℉)opady: 64.5mmdeszcz deszcz dni: 8
Ballinatemperatura: - najwyższa temperatura: 28.1 ℃ (82.58 ℉)najniższa temperatura: 18.8 ℃ (65.84 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Haytemperatura: - najwyższa temperatura: 30.6 ℃ (87.08 ℉)najniższa temperatura: 16 ℃ (60.8 ℉)opady: 40mmdeszcz deszcz dni: 5.3
The Entrancetemperatura: - najwyższa temperatura: - najniższa temperatura: - opady: 76.3mmdeszcz deszcz dni: 8.7
Yarrawongatemperatura: - najwyższa temperatura: 30.2 ℃ (86.36 ℉)najniższa temperatura: 13.3 ℃ (55.94 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Yasstemperatura: - najwyższa temperatura: 27.9 ℃ (82.22 ℉)najniższa temperatura: 12.1 ℃ (53.78 ℉)opady: 62.9mmdeszcz deszcz dni: 7.9
Alburytemperatura: - najwyższa temperatura: 29 ℃ (84.2 ℉)najniższa temperatura: 13.8 ℃ (56.84 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Cessnocktemperatura: - najwyższa temperatura: 28.8 ℃ (83.84 ℉)najniższa temperatura: 15.3 ℃ (59.54 ℉)opady: - deszcz deszcz dni: -
Kiedy czytasz o liczbie mm opadów, powinieneś o tym wiedzieć: Deszcz jest wtedy, gdy opadów jest mniej niż 2,5 mm (0,1 in) na godzinę. Przy umiarkowanym deszczu liczba ta wynosi od 2,5 mm do 10 mm (0,4 cala), przy ulewnym deszczu wynosi ona 10 mm - 50 mm (2,0 cala). Bardzo silny deszcz ma tę wartość powyżej 50 mm na godzinę.