Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Obvyklé počasí - New South Wales

Potřebujete vědět, kdy je nejlepší čas jet do cíle New South Wales? Pak byste se měli podívat zde, jaké počasí můžete v průběhu roku očekávat.

Domů - Austrálie & Oceánie - Austrálie - New South Wales

New South Wales - jaké počasí lze čekat

New South Wales je součástí země Austrálie. Klima Austrálie se velmi liší, protože země je velmi velká. Největší část Austrálie je suchá až polosuchá, mírná na jihu a na východě, tropická na severu. Severní část Austrálie má tropické klima s tropickými deštnými pralesy, pastvinami a pouští. Zima v Austrálii je obvykle mírná, nejsou tam tak velké kontrasty mezi letními a zimními teplotami, jako na severní polokouli. Ale na některých místech může teplota v zimě klesnout pod nulu.

Když hovoříme o obvyklém počasí, informace jsou relevantní například pro tato oblíbená místa: Albury Wodonga, Alstonville, Armidale, Ballina, Bangalow, Batemans Bay, Bathurst, Bega, Bellingen, Bermagui, Berridale, Berrima, Berry, Blackheath, Blue Mountains, Blue Mountains National Park, Bodalla, Bombala, Bouddi National Park, Bourke, Bowral, Braidwood, Bredbo, Broke, Broken Hill, Brooklyn, Bucketty, Bundanoon, Bungendore, Byron Bay, Camden, Canowindra, Casino, Central Coast, Central West, Cessnock, Charlotte Pass, City of Hawkesbury, Cobar, Coffs Harbour, Coleambally, Collector, Coolah, Cooma, Cootamundra, Corowa, Cowra, Currarong, Dapto, Delegate, Dorrigo, Dubbo, Eden, Evans Head, Exeter, Far West, Forbes, Forster, Gerringong, Glen Innes, Glenbrook, Gloucester, Gosford, Goulburn, Grafton, Grenfell, Griffith, Gulgong, Gundagai, Gundaroo, Gunning, Hay, Helensburgh, Henty, Hill End, Holbrook, Hunter, Illawarra, Jenolan Caves, Jervis Bay, Jindabyne, Kanangra Boyd National Park, Kangaroo Valley, Katoomba, Kempsey, Khancoban, Kiama, Kosciuszko National Park, Ku ring gai Chase National Park, Kurri Kurri, Lake Cargelligo, Lake Macquarie, Lane Cove National Park, Lawson, Leeton, Lennox Head, Leura, Lightning Ridge, Lismore, Lithgow, Lockhart, Lord Howe Island, Maitland, Marulan, Medlow Bath, Merimbula, Michelago, Mid North Coast, Mittagong, Montague Island, Morton National Park, Moruya, Moss Vale, Mount Victoria, Mount Warning National Park, Mudgee, Mungo National Park, Murrurundi, Murwillumbah, Muswellbrook, Narooma, Narrandera, Narromine, New England, Newcastle, Nimbin, Norfolk Island, Northern Rivers, Nowra, Nundle, Oberon, Ocean Shores, Old Bar, Orange, Oxley Wild Rivers National Park, Parkes, Patonga, Perisher, Picton, Pokolbin, Port Macquarie, Port Stephens, Queanbeyan, Riverina, Robertson, Royal National Park, Scone, Seal Rocks, Shellharbour, Shoalhaven, Singleton, Snowy Mountains, South Coast, Southern Highlands, Springwood, Sydney, Tamworth, Tarcutta, Taree, Tathra, Tenterfield, The Entrance, Thredbo, Tumut, Ulladulla, Uralla, Urana, Wagga Wagga, Walcha, Warrumbungle National Park, Wentworth Falls, West Wyalong, White Cliffs, Wilcannia, Wisemans Ferry, Wollemi National Park, Wollombi, Wollongong, Woy Woy, Wyong, Yamba, Yarrawonga Mulwala, Yass, Yengo National Park, Yerrinbool, Young.

Podívejme se nyní na to, jaké počasí můžete očekávat v okolí místa Sydney a v mnoha dalších městech. Nejteplejším měsícem je zde únor, průměrná maximální teplota 26.6 ℃ (79.88 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je 20 ℃ (68 ℉). Nejchladnější měsíc je zde červenec, průměrná maximální teplota 17.8 ℃ (64.04 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je 9 ℃ (48.2 ℉). Nejvíce deštivý měsíc zde je březen, průměrný počet deštivých dnů je 13.3. Nejméně deštivý měsíc zde je srpen, průměrný počet deštivých dnů je 8.2.

Při cestování, jehož cílem je New South Wales, zvažte nadmořskou výšku místa. Měli bychom připomenout, že nejvyšší bod v Austrálie je Mount Kosciuszko (2228 m) a nejnižší bod je Lake Eyre (-15 m). V této zemi existují poměrně velké rozdíly v nadmořských výškách, takže můžete očekávat, že počasí bude v různých výškách také jiné. Mějte na paměti, že teplota obvykle klesá o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) za 200 m (656 ft), v závislosti na ostatních podmínkách. (A měli bychom dodat, že ve velmi zvláštním stavu nazvaném tepelná inverze může být i teplota vyšší ve vyšších polohách.)

Mějte prosím na paměti, že toto není předpověď počasí, ale informace o obvyklém počasí (průměr). To by vám mělo pomoci při rozhodování o tom, kdy je nejvhodnější doba k návštěvě cíle New South Wales. Přečtěte si další podrobnosti o typickém počasí v jednotlivých měsících níže:

leden - únor - březen - duben - květen - červen - červenec - srpen - září - říjen - listopad - prosinec

leden

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - leden - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci leden je 26.5 ℃ (79.7 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 19.3 ℃ (66.74 ℉). Na počátku měsíce leden můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.95 ℃ (78.71 ℉). Na konci měsíce leden můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 26.55 ℃ (79.79 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci leden je 12.1. Průměrné srážky jsou 95.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:21 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:08 a na konci měsíce 13:46.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

únor

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - únor - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci únor je 26.6 ℃ (79.88 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 20 ℃ (68 ℉). Na počátku měsíce únor můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 26.55 ℃ (79.79 ℉). Na konci měsíce únor můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.8 ℃ (78.44 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci únor je 12.7. Průměrné srážky jsou 127.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:46 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:19 a na konci měsíce 12:48.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

březen

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - březen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci březen je 25 ℃ (77 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 18.2 ℃ (64.76 ℉). Na počátku měsíce březen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.8 ℃ (78.44 ℉). Na konci měsíce březen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 24.05 ℃ (75.29 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci březen je 13.3. Průměrné srážky jsou 110.8 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 12:48 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 12:16 a na konci měsíce 11:45.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

duben

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - duben - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci duben je 23.1 ℃ (73.58 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 15.2 ℃ (59.36 ℉). Na počátku měsíce duben můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 24.05 ℃ (75.29 ℉). Na konci měsíce duben můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 22.15 ℃ (71.87 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci duben je 11.2. Průměrné srážky jsou 143 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:45 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:14 a na konci měsíce 10:46.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

květen

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - květen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci květen je 21.2 ℃ (70.16 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 12.7 ℃ (54.86 ℉). Na počátku měsíce květen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 22.15 ℃ (71.87 ℉). Na konci měsíce květen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 19.85 ℃ (67.73 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci květen je 12.3. Průměrné srážky jsou 122.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:46 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:22 a na konci měsíce 10:04.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červen

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - červen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci červen je 18.5 ℃ (65.3 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 9.7 ℃ (49.46 ℉). Na počátku měsíce červen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 19.85 ℃ (67.73 ℉). Na konci měsíce červen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.15 ℃ (64.67 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci červen je 10.4. Průměrné srážky jsou 114.8 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:04 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:54 a na konci měsíce 9:55.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červenec

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - červenec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci červenec je 17.8 ℃ (64.04 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 9 ℃ (48.2 ℉). Na počátku měsíce červenec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.15 ℃ (64.67 ℉). Na konci měsíce červenec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.3 ℃ (64.94 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci červenec je 10. Průměrné srážky jsou 80.2 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:55 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:05 a na konci měsíce 10:23.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

srpen

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - srpen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci srpen je 18.8 ℃ (65.84 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 9.9 ℃ (49.82 ℉). Na počátku měsíce srpen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.3 ℃ (64.94 ℉). Na konci měsíce srpen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.25 ℃ (68.45 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci srpen je 8.2. Průměrné srážky jsou 95.8 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:23 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:47 a na konci měsíce 11:15.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

září

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - září - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci září je 21.7 ℃ (71.06 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 12.1 ℃ (53.78 ℉). Na počátku měsíce září můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.25 ℃ (68.45 ℉). Na konci měsíce září můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 22.4 ℃ (72.32 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci září je 8.9. Průměrné srážky jsou 70.8 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:15 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:45 a na konci měsíce 12:17.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

říjen

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - říjen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci říjen je 23.1 ℃ (73.58 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 14.9 ℃ (58.82 ℉). Na počátku měsíce říjen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 22.4 ℃ (72.32 ℉). Na konci měsíce říjen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 23.8 ℃ (74.84 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci říjen je 10.9. Průměrné srážky jsou 84.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 12:17 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 12:48 a na konci měsíce 13:18.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

listopad

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - listopad - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci listopad je 24.5 ℃ (76.1 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 16.8 ℃ (62.24 ℉). Na počátku měsíce listopad můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 23.8 ℃ (74.84 ℉). Na konci měsíce listopad můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 24.95 ℃ (76.91 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci listopad je 12.5. Průměrné srážky jsou 106.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:18 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:46 a na konci měsíce 14:08.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

prosinec

Typické (obvyklé) počasí - New South Wales - prosinec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New South Wales v měsíci prosinec je 25.4 ℃ (77.72 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 18.5 ℃ (65.3 ℉). Na počátku měsíce prosinec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 24.95 ℃ (76.91 ℉). Na konci měsíce prosinec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.95 ℃ (78.71 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci prosinec je 11.3. Průměrné srážky jsou 78.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:08 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:21 a na konci měsíce 14:23.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

Níže jsou uvedeny průměrné hodnoty, takže je můžete v těchto místech považovat za typické počasí v cíli New South Wales. Znak "-" znamená, že pro tuto položku nemáme dostatek údajů.

Sydneyteplota: - nejvyšší teplota: 25.4 ℃ (77.72 ℉)nejnižší teplota: 18.5 ℃ (65.3 ℉)srážky: 78.5mmdeštivé dny: 11.3
Wollongongteplota: - nejvyšší teplota: 24 ℃ (75.2 ℉)nejnižší teplota: 17.5 ℃ (63.5 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Newcastleteplota: - nejvyšší teplota: 25.7 ℃ (78.26 ℉)nejnižší teplota: 18.3 ℃ (64.94 ℉)srážky: 81.2mmdeštivé dny: 10.5
Armidaleteplota: - nejvyšší teplota: 25.3 ℃ (77.54 ℉)nejnižší teplota: 11.5 ℃ (52.7 ℉)srážky: 85.8mmdeštivé dny: 11.2
Batemans Bayteplota: - nejvyšší teplota: 24.6 ℃ (76.28 ℉)nejnižší teplota: 13.8 ℃ (56.84 ℉)srážky: - deštivé dny: 12
Bathurstteplota: - nejvyšší teplota: 26.6 ℃ (79.88 ℉)nejnižší teplota: 11.5 ℃ (52.7 ℉)srážky: 71.6mmdeštivé dny: 9.4
Begateplota: - nejvyšší teplota: 24.9 ℃ (76.82 ℉)nejnižší teplota: 13.7 ℃ (56.66 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Bourketeplota: - nejvyšší teplota: 36 ℃ (96.8 ℉)nejnižší teplota: 20.1 ℃ (68.18 ℉)srážky: 31.5mmdeštivé dny: 4.2
Bowralteplota: - nejvyšší teplota: 23.9 ℃ (75.02 ℉)nejnižší teplota: 12.3 ℃ (54.14 ℉)srážky: 78.4mmdeštivé dny: 13
Broken Hillteplota: - nejvyšší teplota: 30.8 ℃ (87.44 ℉)nejnižší teplota: 17.7 ℃ (63.86 ℉)srážky: 28.9mmdeštivé dny: 5.1
Cobarteplota: - nejvyšší teplota: 33.1 ℃ (91.58 ℉)nejnižší teplota: 18.9 ℃ (66.02 ℉)srážky: 35.9mmdeštivé dny: 5.5
Coffs Harbourteplota: - nejvyšší teplota: 26.6 ℃ (79.88 ℉)nejnižší teplota: 18.4 ℃ (65.12 ℉)srážky: 139.2mmdeštivé dny: 13.5
Coomateplota: - nejvyšší teplota: 24.9 ℃ (76.82 ℉)nejnižší teplota: 9.2 ℃ (48.56 ℉)srážky: 55.1mmdeštivé dny: 9.2
Dubboteplota: - nejvyšší teplota: 31.8 ℃ (89.24 ℉)nejnižší teplota: 15.9 ℃ (60.62 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Gosfordteplota: - nejvyšší teplota: 26.8 ℃ (80.24 ℉)nejnižší teplota: 15.6 ℃ (60.08 ℉)srážky: 108.3mmdeštivé dny: 9.9
Goulburnteplota: - nejvyšší teplota: 25.9 ℃ (78.62 ℉)nejnižší teplota: 11.9 ℃ (53.42 ℉)srážky: 68mmdeštivé dny: 10.1
Graftonteplota: - nejvyšší teplota: 30 ℃ (86 ℉)nejnižší teplota: 19.2 ℃ (66.56 ℉)srážky: 123.4mmdeštivé dny: 13.8
Griffithteplota: - nejvyšší teplota: 30.7 ℃ (87.26 ℉)nejnižší teplota: 15.7 ℃ (60.26 ℉)srážky: 33.9mmdeštivé dny: 4.7
Katoombateplota: - nejvyšší teplota: 22.2 ℃ (71.96 ℉)nejnižší teplota: 11.8 ℃ (53.24 ℉)srážky: 112.8mmdeštivé dny: 14.5
Kempseyteplota: - nejvyšší teplota: 28.5 ℃ (83.3 ℉)nejnižší teplota: 17.1 ℃ (62.78 ℉)srážky: 118.3mmdeštivé dny: 14.3
Lismoreteplota: - nejvyšší teplota: 30.6 ℃ (87.08 ℉)nejnižší teplota: 18.2 ℃ (64.76 ℉)srážky: 121.1mmdeštivé dny: 11.3
Lord Howe Islandteplota: - nejvyšší teplota: 23.4 ℃ (74.12 ℉)nejnižší teplota: 19 ℃ (66.2 ℉)srážky: 115.7mmdeštivé dny: 11.4
Maitlandteplota: - nejvyšší teplota: 29.3 ℃ (84.74 ℉)nejnižší teplota: 16.4 ℃ (61.52 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Mudgeeteplota: - nejvyšší teplota: 28.8 ℃ (83.84 ℉)nejnižší teplota: 13.5 ℃ (56.3 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Norfolk Islandteplota: - nejvyšší teplota: 23.8 ℃ (74.84 ℉)nejnižší teplota: 17.8 ℃ (64.04 ℉)srážky: 84.3mmdeštivé dny: 11.2
Nowrateplota: - nejvyšší teplota: 25.2 ℃ (77.36 ℉)nejnižší teplota: 14.6 ℃ (58.28 ℉)srážky: 72.6mmdeštivé dny: 11.1
Orangeteplota: - nejvyšší teplota: 24.6 ℃ (76.28 ℉)nejnižší teplota: 10.7 ℃ (51.26 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Parkesteplota: - nejvyšší teplota: 31.2 ℃ (88.16 ℉)nejnižší teplota: 16.7 ℃ (62.06 ℉)srážky: 60mmdeštivé dny: 7.6
Port Macquarieteplota: - nejvyšší teplota: 26.6 ℃ (79.88 ℉)nejnižší teplota: 17.4 ℃ (63.32 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Sconeteplota: - nejvyšší teplota: 29.5 ℃ (85.1 ℉)nejnižší teplota: 15.2 ℃ (59.36 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Tamworthteplota: - nejvyšší teplota: 30.4 ℃ (86.72 ℉)nejnižší teplota: 15.9 ℃ (60.62 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Tareeteplota: - nejvyšší teplota: 27.4 ℃ (81.32 ℉)nejnižší teplota: 17 ℃ (62.6 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Wagga Waggateplota: - nejvyšší teplota: 30.5 ℃ (86.9 ℉)nejnižší teplota: 14.1 ℃ (57.38 ℉)srážky: 51.8mmdeštivé dny: 6.7
Lithgowteplota: - nejvyšší teplota: 24 ℃ (75.2 ℉)nejnižší teplota: 11 ℃ (51.8 ℉)srážky: 72.5mmdeštivé dny: 10.2
Thredboteplota: - nejvyšší teplota: 14.1 ℃ (57.38 ℉)nejnižší teplota: 5 ℃ (41 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Springwoodteplota: - nejvyšší teplota: - nejnižší teplota: - srážky: 102.4mmdeštivé dny: 10.9
Merimbulateplota: - nejvyšší teplota: 23.3 ℃ (73.94 ℉)nejnižší teplota: - srážky: - deštivé dny: -
Glen Innesteplota: - nejvyšší teplota: 25.8 ℃ (78.44 ℉)nejnižší teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)srážky: 125.5mmdeštivé dny: 12.1
Forsterteplota: - nejvyšší teplota: 25.3 ℃ (77.54 ℉)nejnižší teplota: - srážky: 82.2mmdeštivé dny: 9.4
Youngteplota: - nejvyšší teplota: 29.1 ℃ (84.38 ℉)nejnižší teplota: 12 ℃ (53.6 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Singletonteplota: - nejvyšší teplota: 30.8 ℃ (87.44 ℉)nejnižší teplota: 17 ℃ (62.6 ℉)srážky: 64.5mmdeštivé dny: 8
Ballinateplota: - nejvyšší teplota: 28.1 ℃ (82.58 ℉)nejnižší teplota: 18.8 ℃ (65.84 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Hayteplota: - nejvyšší teplota: 30.6 ℃ (87.08 ℉)nejnižší teplota: 16 ℃ (60.8 ℉)srážky: 40mmdeštivé dny: 5.3
The Entranceteplota: - nejvyšší teplota: - nejnižší teplota: - srážky: 76.3mmdeštivé dny: 8.7
Yarrawongateplota: - nejvyšší teplota: 30.2 ℃ (86.36 ℉)nejnižší teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Yassteplota: - nejvyšší teplota: 27.9 ℃ (82.22 ℉)nejnižší teplota: 12.1 ℃ (53.78 ℉)srážky: 62.9mmdeštivé dny: 7.9
Alburyteplota: - nejvyšší teplota: 29 ℃ (84.2 ℉)nejnižší teplota: 13.8 ℃ (56.84 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Cessnockteplota: - nejvyšší teplota: 28.8 ℃ (83.84 ℉)nejnižší teplota: 15.3 ℃ (59.54 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Když čtete o množství srážek, měli byste to vědět: Slabý déšť je, když je výška srážek menší než 2,5 mm (0,1 in) za hodinu. U mírného deště je toto číslo mezi 2,5 mm a 10 mm (0,4 palce), při silném dešti je 10 - 50 mm (2,0 palce). Velmi silný déšť má toto číslo vyšší než 50 mm za hodinu.