Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Obvyklé počasí - Nový Zéland

Potřebujete vědět, kdy je nejlepší čas jet do cíle Nový Zéland? Pak byste se měli podívat zde, jaké počasí můžete v průběhu roku očekávat.

Domů - Austrálie & Oceánie - Nový Zéland

Nový Zéland - jaké počasí lze čekat

Klima Nového Zélandu je mírné, ale existují ostré regionální kontrasty. Počasí je například velmi mokré na západním pobřeží jižního ostrova, ale téměř polovina sucha ve středním Otagu. A klima je subtropické v Northlandu. Ale většina oblastí Nového Zélandu má námořní klima se čtyřmi různými obdobími.

Když hovoříte o obvyklém počasí v tomto státě, informace jsou relevantní například pro tato oblíbená místa: Abel Tasman National Park, Akaroa, Alexandra, Aoraki Mount Cook National Park, Arrowtown, Arthur's Pass National Park, Auckland, Auckland Region, Bay of Islands, Bay of Plenty, Blenheim, Blueskin Bay, Bluff, Browns Bay, Cambridge, Canterbury, Cape Brett, Cape Reinga, Carterton, Central North Island, Chatham Islands, Christchurch, Collingwood, Coromandel, Coromandel Peninsula, Cromwell, Dannevirke, Dargaville, Devonport, Diving Cuvier Island, Diving Mayor Island, Diving White Island, Diving at Three Kings Islands, Diving in New Zealand, Diving the Alderman Islands, Diving the Hen and Chicken Islands, Diving the Mercury Islands, Diving the Mokohinau Islands, Diving the Poor Knights Islands, Doubtless Bay, Dunedin, East Cape, East Coast, Elsthorpe, Fairlie, Far Far North, Feilding, Fiordland National Park, Flaxmere, Fox Glacier, Franz Josef, Gisborne, Glenorchy, Golden Bay, Gore, Great Barrier Island, Greater Christchurch, Greater Wellington, Greymouth, Haast, Hahei, Hamilton, Hanmer Springs, Hastings, Havelock, Havelock North, Hawera, Hawke's Bay, Helensville, Hokianga, Hokitika, Horeke, Hutt Valley, Invercargill, Kahurangi National Park, Kaiapoi, Kaikoura, Kaitaia, Kapiti Coast, Kerikeri, Kingston, Kohukohu, Koutu, Kuaotunu, Lake Tekapo, Leigh, Levin, Long Bay, Lower Hutt, Lower Northland, Lyttelton, Mackenzie Country, Manawatu, Mangamuka Bridge, Mapua, Marlborough, Marlborough Sounds, Martinborough, Masterton, Matamata, Mataura, Matawai, Methven, Mid and South Canterbury, Milford Sound, Milton, Morere, Motueka, Mount Aspiring National Park, Murchison, Muriwai, Napier, National Park Village, Nelson, Nelson Bays, Nelson Lakes National Park, New Plymouth, New Zealand Subantarctic Islands, Ninety Mile Beach, North Canterbury, North Island, Northland, Oamaru, Ohakune, Omarama, Onekaka, Opononi, Opotiki, Otago, Otaki, Paekakariki, Paihia, Palmerston North, Paraparaumu, Pauanui, Pelorus Bridge, Picton, Piha, Pirongia, Pleasant Point, Porirua, Port Chalmers, Puhoi, Punakaiki, Queenstown Lakes, Queenstown, Raetihi, Raglan, Rai Valley, Rangiora, Rawene, Renwick, Ross, Rotorua, Russell, Seddon, Shannon, South Island, Southern Alps, Southern Lakes, Southland, Springfield, St Arnaud, Stewart Island, Stratford, Tairua, Takaka, Takapuna, Taradale, Taranaki, Taupo, Tauranga, Te Anau, Te Kuiti, Te Puke, Thames, The Catlins, Timaru, Tiritiri Matangi Island, Tongariro National Park, Torbay, Turangi, Upper Hutt, Vinegar Hill, Waiheke Island, Waihi Beach, Waikanae, Waikato, Waima Valley, Waipara, Waipukurau, Wairarapa, Wairoa, Waitomo, Wakefield, Wanaka, Ward, Warkworth, Wellington, Wellsford, West Coast, Westland National Park, Westport, Whakatane, Whangamata, Whanganui, Whangarei, Whangaroa, White Island, Whitianga.

Podívejme se nyní na to, jaké počasí můžete očekávat v okolí hlavního města a v mnoha dalších městech. Nejteplejším měsícem je zde leden, průměrná maximální teplota 21.6 ℃ (70.88 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je 14.8 ℃ (58.64 ℉). Nejchladnější měsíc je zde červenec, průměrná maximální teplota 12.7 ℃ (54.86 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je 7.1 ℃ (44.78 ℉).

Když cestujete na některé místa, které obsahuje Nový Zéland, vždy je třeba zvážit nadmořskou výšku místa. Nejvyšší bod je zde Aoraki-Mount Cook (3724 m) a nejnižší bod je Pacific Ocean (0 m). V této zemi existují obrovské rozdíly v nadmořských výškách a počasí je proto v nich velmi odlišné. Mějte na paměti, že teplota obvykle klesá o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) za 200 m (656 ft), v závislosti na ostatních podmínkách. (A měli bychom dodat, že ve velmi zvláštním stavu nazvaném tepelná inverze může být i teplota vyšší ve vyšších polohách.)

Mějte prosím na paměti, že toto není předpověď počasí, ale informace o obvyklém počasí (průměr). To by vám mělo pomoci při rozhodování o tom, kdy je nejvhodnější doba k návštěvě cíle Nový Zéland. Přečtěte si další podrobnosti o typickém počasí v jednotlivých měsících níže:

leden - únor - březen - duben - květen - červen - červenec - srpen - září - říjen - listopad - prosinec


leden

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - leden - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci leden je 21.6 ℃ (70.88 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 14.8 ℃ (58.64 ℉). Na počátku měsíce leden můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.75 ℃ (69.35 ℉). Na konci měsíce leden můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 21.4 ℃ (70.52 ℉). Průměrné srážky jsou 57.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 15:06 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:48 a na konci měsíce 14:19.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

únor

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - únor - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci únor je 21.2 ℃ (70.16 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 15.4 ℃ (59.72 ℉). Na počátku měsíce únor můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 21.4 ℃ (70.52 ℉). Na konci měsíce únor můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.7 ℃ (69.26 ℉). Průměrné srážky jsou 62.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:19 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:42 a na konci měsíce 13:02.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

březen

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - březen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci březen je 20.2 ℃ (68.36 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 13.6 ℃ (56.48 ℉). Na počátku měsíce březen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.7 ℃ (69.26 ℉). Na konci měsíce březen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 19 ℃ (66.2 ℉). Průměrné srážky jsou 68.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:02 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 12:20 a na konci měsíce 11:39.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

duben

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - duben - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci duben je 17.8 ℃ (64.04 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 11.9 ℃ (53.42 ℉). Na počátku měsíce duben můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 19 ℃ (66.2 ℉). Na konci měsíce duben můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 16.4 ℃ (61.52 ℉). Průměrné srážky jsou 68.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:39 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:58 a na konci měsíce 10:21.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

květen

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - květen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci květen je 15 ℃ (59 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 9.9 ℃ (49.82 ℉). Na počátku měsíce květen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 16.4 ℃ (61.52 ℉). Na konci měsíce květen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 14 ℃ (57.2 ℉). Průměrné srážky jsou 87.7 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:21 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:49 a na konci měsíce 9:25.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červen

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - červen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci červen je 13 ℃ (55.4 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 8 ℃ (46.4 ℉). Na počátku měsíce červen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 14 ℃ (57.2 ℉). Na konci měsíce červen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 12.85 ℃ (55.13 ℉). Průměrné srážky jsou 101.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:25 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:12 a na konci měsíce 9:13.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červenec

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - červenec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci červenec je 12.7 ℃ (54.86 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 7.1 ℃ (44.78 ℉). Na počátku měsíce červenec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 12.85 ℃ (55.13 ℉). Na konci měsíce červenec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 13 ℃ (55.4 ℉). Průměrné srážky jsou 112.3 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:13 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:26 a na konci měsíce 9:51.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

srpen

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - srpen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci srpen je 13.3 ℃ (55.94 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 7.6 ℃ (45.68 ℉). Na počátku měsíce srpen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 13 ℃ (55.4 ℉). Na konci měsíce srpen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 14 ℃ (57.2 ℉). Průměrné srážky jsou 94 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:51 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:23 a na konci měsíce 11:00.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

září

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - září - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci září je 14.7 ℃ (58.46 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 9.1 ℃ (48.38 ℉). Na počátku měsíce září můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 14 ℃ (57.2 ℉). Na konci měsíce září můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 15.25 ℃ (59.45 ℉). Průměrné srážky jsou 76.1 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:00 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:39 a na konci měsíce 12:20.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

říjen

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - říjen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci říjen je 15.8 ℃ (60.44 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 10.1 ℃ (50.18 ℉). Na počátku měsíce říjen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 15.25 ℃ (59.45 ℉). Na konci měsíce říjen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 16.85 ℃ (62.33 ℉). Průměrné srážky jsou 95.7 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 12:20 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:01 a na konci měsíce 13:41.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

listopad

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - listopad - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci listopad je 17.9 ℃ (64.22 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 11.7 ℃ (53.06 ℉). Na počátku měsíce listopad můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 16.85 ℃ (62.33 ℉). Na konci měsíce listopad můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.9 ℃ (66.02 ℉). Průměrné srážky jsou 74.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:41 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:18 a na konci měsíce 14:47.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

prosinec

Typické (obvyklé) počasí - Nový Zéland - prosinec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Nový Zéland v měsíci prosinec je 19.9 ℃ (67.82 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 13.4 ℃ (56.12 ℉). Na počátku měsíce prosinec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.9 ℃ (66.02 ℉). Na konci měsíce prosinec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.75 ℃ (69.35 ℉). Průměrné srážky jsou 63.6 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:47 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 15:05 a na konci měsíce 15:09.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

Níže jsou uvedeny průměrné hodnoty, takže je můžete v těchto místech považovat za typické počasí v cíli Nový Zéland. Znak "-" znamená, že pro tuto položku nemáme dostatek údajů.

Wellingtonteplota: - nejvyšší teplota: 19.9 ℃ (67.82 ℉)nejnižší teplota: 13.4 ℃ (56.12 ℉)srážky: 63.6mmdeštivé dny: -
Aucklandteplota: - nejvyšší teplota: 22.5 ℃ (72.5 ℉)nejnižší teplota: 15.4 ℃ (59.72 ℉)srážky: 85.4mmdeštivé dny: -
Christchurchteplota: - nejvyšší teplota: 21.4 ℃ (70.52 ℉)nejnižší teplota: 10.6 ℃ (51.08 ℉)srážky: 48mmdeštivé dny: -
Dunedinteplota: - nejvyšší teplota: 17.6 ℃ (63.68 ℉)nejnižší teplota: 10.6 ℃ (51.08 ℉)srážky: 80.2mmdeštivé dny: -
Hamiltonteplota: - nejvyšší teplota: 22.8 ℃ (73.04 ℉)nejnižší teplota: 11.5 ℃ (52.7 ℉)srážky: 105.6mmdeštivé dny: -
Hokitikateplota: - nejvyšší teplota: 17.9 ℃ (64.22 ℉)nejnižší teplota: 10.8 ℃ (51.44 ℉)srážky: 302.1mmdeštivé dny: -
Kaitaiateplota: - nejvyšší teplota: 21.8 ℃ (71.24 ℉)nejnižší teplota: 14.3 ℃ (57.74 ℉)srážky: 116.1mmdeštivé dny: -
Napierteplota: - nejvyšší teplota: 23.4 ℃ (74.12 ℉)nejnižší teplota: 13.1 ℃ (55.58 ℉)srážky: 58.4mmdeštivé dny: -
Nelsonteplota: - nejvyšší teplota: 21.2 ℃ (70.16 ℉)nejnižší teplota: 12.5 ℃ (54.5 ℉)srážky: 83.1mmdeštivé dny: -
New Plymouthteplota: - nejvyšší teplota: 20.6 ℃ (69.08 ℉)nejnižší teplota: 12.3 ℃ (54.14 ℉)srážky: 85.5mmdeštivé dny: -
Palmerston Northteplota: - nejvyšší teplota: 21.1 ℃ (69.98 ℉)nejnižší teplota: 11.7 ℃ (53.06 ℉)srážky: 95.2mmdeštivé dny: -
Queenstownteplota: - nejvyšší teplota: 19.9 ℃ (67.82 ℉)nejnižší teplota: 8.6 ℃ (47.48 ℉)srážky: 77.2mmdeštivé dny: -
Rotoruateplota: - nejvyšší teplota: 20.8 ℃ (69.44 ℉)nejnižší teplota: 12 ℃ (53.6 ℉)srážky: 116mmdeštivé dny: -
Ashburtonteplota: - nejvyšší teplota: 21.5 ℃ (70.7 ℉)nejnižší teplota: 10.1 ℃ (50.18 ℉)srážky: 57.5mmdeštivé dny: -
Blenheimteplota: - nejvyšší teplota: 22 ℃ (71.6 ℉)nejnižší teplota: 11.1 ℃ (51.98 ℉)srážky: 59.2mmdeštivé dny: -
Dargavilleteplota: - nejvyšší teplota: 21.1 ℃ (69.98 ℉)nejnižší teplota: 14.2 ℃ (57.56 ℉)srážky: 85.6mmdeštivé dny: -
Gisborneteplota: - nejvyšší teplota: 23.7 ℃ (74.66 ℉)nejnižší teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)srážky: 56.6mmdeštivé dny: -
Goreteplota: - nejvyšší teplota: 18.4 ℃ (65.12 ℉)nejnižší teplota: 8.7 ℃ (47.66 ℉)srážky: 100.2mmdeštivé dny: -
Invercargillteplota: - nejvyšší teplota: 17.3 ℃ (63.14 ℉)nejnižší teplota: 8.6 ℃ (47.48 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Kaikourateplota: - nejvyšší teplota: 19.2 ℃ (66.56 ℉)nejnižší teplota: 11.9 ℃ (53.42 ℉)srážky: 46.5mmdeštivé dny: -
Levinteplota: - nejvyšší teplota: 19.9 ℃ (67.82 ℉)nejnižší teplota: 12.7 ℃ (54.86 ℉)srážky: 100.8mmdeštivé dny: -
Milford Soundteplota: - nejvyšší teplota: 18.4 ℃ (65.12 ℉)nejnižší teplota: 9.7 ℃ (49.46 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Motuekateplota: - nejvyšší teplota: 21.8 ℃ (71.24 ℉)nejnižší teplota: 11.1 ℃ (51.98 ℉)srážky: 102.3mmdeštivé dny: -
Mount Cookteplota: - nejvyšší teplota: 18.2 ℃ (64.76 ℉)nejnižší teplota: 7.3 ℃ (45.14 ℉)srážky: 504.7mmdeštivé dny: -
Oamaruteplota: - nejvyšší teplota: 18.1 ℃ (64.58 ℉)nejnižší teplota: 10.1 ℃ (50.18 ℉)srážky: - deštivé dny: -
Paraparaumuteplota: - nejvyšší teplota: 19.2 ℃ (66.56 ℉)nejnižší teplota: 12.9 ℃ (55.22 ℉)srážky: 84.1mmdeštivé dny: -
Reeftonteplota: - nejvyšší teplota: 21.3 ℃ (70.34 ℉)nejnižší teplota: 10 ℃ (50 ℉)srážky: 192.2mmdeštivé dny: -
Taumarunuiteplota: - nejvyšší teplota: 21.9 ℃ (71.42 ℉)nejnižší teplota: 11.6 ℃ (52.88 ℉)srážky: 139.1mmdeštivé dny: -
Taupoteplota: - nejvyšší teplota: 21.1 ℃ (69.98 ℉)nejnižší teplota: 10.4 ℃ (50.72 ℉)srážky: 93.2mmdeštivé dny: -
Taurangateplota: - nejvyšší teplota: 22.1 ℃ (71.78 ℉)nejnižší teplota: 14.3 ℃ (57.74 ℉)srážky: 93.8mmdeštivé dny: -
Te Kuititeplota: - nejvyšší teplota: 22 ℃ (71.6 ℉)nejnižší teplota: 12 ℃ (53.6 ℉)srážky: 139.8mmdeštivé dny: -
Thamesteplota: - nejvyšší teplota: 22.7 ℃ (72.86 ℉)nejnižší teplota: 13.6 ℃ (56.48 ℉)srážky: 80.7mmdeštivé dny: -
Timaruteplota: - nejvyšší teplota: 19.9 ℃ (67.82 ℉)nejnižší teplota: 9.2 ℃ (48.56 ℉)srážky: 53.6mmdeštivé dny: -
Wanakateplota: - nejvyšší teplota: 22 ℃ (71.6 ℉)nejnižší teplota: 9.4 ℃ (48.92 ℉)srážky: 66.8mmdeštivé dny: -
Westportteplota: - nejvyšší teplota: 18.4 ℃ (65.12 ℉)nejnižší teplota: 12 ℃ (53.6 ℉)srážky: 189.9mmdeštivé dny: -
Whakataneteplota: - nejvyšší teplota: 22.3 ℃ (72.14 ℉)nejnižší teplota: 13.2 ℃ (55.76 ℉)srážky: 94.5mmdeštivé dny: -
Whanganuiteplota: - nejvyšší teplota: 20.6 ℃ (69.08 ℉)nejnižší teplota: 12.9 ℃ (55.22 ℉)srážky: 93.2mmdeštivé dny: -
Whangareiteplota: - nejvyšší teplota: 22.8 ℃ (73.04 ℉)nejnižší teplota: 14.6 ℃ (58.28 ℉)srážky: 98mmdeštivé dny: -
Whitiangateplota: - nejvyšší teplota: 22.8 ℃ (73.04 ℉)nejnižší teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)srážky: 129.4mmdeštivé dny: -
Když čtete o množství srážek, měli byste to vědět: Slabý déšť je, když je výška srážek menší než 2,5 mm (0,1 in) za hodinu. U mírného deště je toto číslo mezi 2,5 mm a 10 mm (0,4 palce), při silném dešti je 10 - 50 mm (2,0 palce). Velmi silný déšť má toto číslo vyšší než 50 mm za hodinu.


©2018-2021 UsualWeather.com, hlavní zdroje dat: MWDI, WikiVoyage, Wikipedia, CIA, WMO
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu UsualWeather.com a ochrana soukromí
Facebook Twitter Pinterest