Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Obvyklé počasí - Írán

Potřebujete vědět, kdy je nejlepší čas jet do cíle Írán? Pak byste se měli podívat zde, jaké počasí můžete v průběhu roku očekávat.

Domů - Asie - Írán

Írán - jaké počasí lze čekat

Klima Íránu je variabilní, je většinou suché nebo polosuché, ale můžete očekávat subtropické počasí na pobřeží Kaspického moře. Zimy jsou chladné a můžete očekávat sněžení na severu, ale na jihu jsou zimy mírné. Sumy jsou horké, na jihu jsou dokonce velmi horké.

Když hovoříte o obvyklém počasí v tomto státě, informace jsou relevantní například pro tato oblíbená místa: Abadan, Abadeh, Ahvaz, Alborz, Aqqala, Arak, Aran va Bidgol, Ardabil, Babol, Babolsar, Bajgiran, Bam, Bandar Abbas, Bandar Torkaman, Behshahr, Birjand, Bojnourd, Borujerd, Bushehr, Caspian Iran, Central Iran, Chahar Mahaal and Bakhtiari, Damavand, Dezful, Dizin, Esfarayen, Eshtehard, Fars, Firouzabad, Fouman, Ghaemshahr, Gorgan, Gulf Region, Hamadan, Hormuz, Ilam, Iranian Azerbaijan, Isfahan, Izeh, Kaleybar, Kandovan, Karaj, Kashan, Kazeroon, Kerman, Kermanshah, Khorasan, Khorramabad, Khorramshahr, Khuzestan, Kish Island, Kohgiluyeh and Boyer Ahmad, Kurdistan, Lalejin, Lorestan, Mahallat, Mahan, Maku, Maragheh, Margoon Waterfall, Markazi, Mashhad, Mashhad Ardehal, Masjed Solayman, Masouleh, Matin Abad, Minab, Na'in, Nazarabad, Nishapur, Nurabad, Pasargad, Persepolis, Qayen, Qazvin, Qeshm, Qom, Ramsar, Rasht, Ray, Rayen, Sabzevar, Sanandaj, Sardroud, Sari, Sepidan, Shahdad, Shemshak, Shiraz, Shushtar, Sistan and Baluchestan, Tabriz, Tafresh, Takab, Takestan, Taleghan, Tchogha Zanbil, Tehran, Torbat Jam, Urmia, Varamin, Varzaneh, Western Iran, Yasouj, Yazd, Zahedan, Zanjan.

Podívejme se nyní na to, jaké počasí můžete očekávat v okolí hlavního města a v mnoha dalších městech. Nejteplejším měsícem je zde červenec, průměrná maximální teplota 36.8 ℃ (98.24 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je 23.9 ℃ (75.02 ℉). Nejchladnější měsíc je zde leden, průměrná maximální teplota 7.5 ℃ (45.5 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je -0.9 ℃ (30.38 ℉). Nejvíce deštivý měsíc zde je leden, průměrný počet deštivých dnů je 6.5. Nejméně deštivý měsíc zde je září, průměrný počet deštivých dnů je 0.3.

Když cestujete na některé místa, které obsahuje Írán, vždy je třeba zvážit nadmořskou výšku místa. Nejvyšší bod je zde Kuh-e Damavand (5625 m) a nejnižší bod je Caspian Sea (-28 m). V této zemi existují obrovské rozdíly v nadmořských výškách a počasí je proto v nich velmi odlišné. Mějte na paměti, že teplota obvykle klesá o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) za 200 m (656 ft), v závislosti na ostatních podmínkách. (A měli bychom dodat, že ve velmi zvláštním stavu nazvaném tepelná inverze může být i teplota vyšší ve vyšších polohách.)

Mějte prosím na paměti, že toto není předpověď počasí, ale informace o obvyklém počasí (průměr). To by vám mělo pomoci při rozhodování o tom, kdy je nejvhodnější doba k návštěvě cíle Írán. Přečtěte si další podrobnosti o typickém počasí v jednotlivých měsících níže:

leden - únor - březen - duben - květen - červen - červenec - srpen - září - říjen - listopad - prosinec


leden

Typické (obvyklé) počasí - Írán - leden - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci leden je 7.5 ℃ (45.5 ℉). Průměrná nejnižší teplota je -0.9 ℃ (30.38 ℉). Na počátku měsíce leden můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 8.65 ℃ (47.57 ℉). Na konci měsíce leden můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 8.95 ℃ (48.11 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci leden je 6.5. Průměrné srážky jsou 36.9 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:46 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:00 a na konci měsíce 10:23.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

únor

Typické (obvyklé) počasí - Írán - únor - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci únor je 10.4 ℃ (50.72 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 0.9 ℃ (33.62 ℉). Na počátku měsíce únor můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 8.95 ℃ (48.11 ℉). Na konci měsíce únor můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 12.9 ℃ (55.22 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci únor je 5. Průměrné srážky jsou 34.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:23 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:52 a na konci měsíce 11:24.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

březen

Typické (obvyklé) počasí - Írán - březen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci březen je 15.4 ℃ (59.72 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 5.5 ℃ (41.9 ℉). Na počátku měsíce březen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 12.9 ℃ (55.22 ℉). Na konci měsíce březen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.6 ℃ (65.48 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci březen je 6.2. Průměrné srážky jsou 36.9 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:24 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:58 a na konci měsíce 12:32.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

duben

Typické (obvyklé) počasí - Írán - duben - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci duben je 21.8 ℃ (71.24 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 11.1 ℃ (51.98 ℉). Na počátku měsíce duben můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 18.6 ℃ (65.48 ℉). Na konci měsíce duben můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 24.95 ℃ (76.91 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci duben je 5.3. Průměrné srážky jsou 27.2 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 12:32 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:05 a na konci měsíce 13:36.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

květen

Typické (obvyklé) počasí - Írán - květen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci květen je 28.1 ℃ (82.58 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 16.6 ℃ (61.88 ℉). Na počátku měsíce květen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 24.95 ℃ (76.91 ℉). Na konci měsíce květen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 30.95 ℃ (87.71 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci květen je 3.8. Průměrné srážky jsou 15.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:36 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:03 a na konci měsíce 14:22.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červen

Typické (obvyklé) počasí - Írán - červen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci červen je 33.8 ℃ (92.84 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 21.6 ℃ (70.88 ℉). Na počátku měsíce červen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 30.95 ℃ (87.71 ℉). Na konci měsíce červen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 35.3 ℃ (95.54 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci červen je 0.9. Průměrné srážky jsou 2.9 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:22 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:33 a na konci měsíce 14:33.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červenec

Typické (obvyklé) počasí - Írán - červenec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci červenec je 36.8 ℃ (98.24 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 23.9 ℃ (75.02 ℉). Na počátku měsíce červenec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 35.3 ℃ (95.54 ℉). Na konci měsíce červenec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 36.25 ℃ (97.25 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci červenec je 0.5. Průměrné srážky jsou 2.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:33 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:21 a na konci měsíce 14:01.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

srpen

Typické (obvyklé) počasí - Írán - srpen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci srpen je 35.7 ℃ (96.26 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 23.6 ℃ (74.48 ℉). Na počátku měsíce srpen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 36.25 ℃ (97.25 ℉). Na konci měsíce srpen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 33.9 ℃ (93.02 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci srpen je 0.4. Průměrné srážky jsou 1.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:01 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:35 a na konci měsíce 13:04.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

září

Typické (obvyklé) počasí - Írán - září - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci září je 32.1 ℃ (89.78 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 19.4 ℃ (66.92 ℉). Na počátku měsíce září můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 33.9 ℃ (93.02 ℉). Na konci měsíce září můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 28.15 ℃ (82.67 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci září je 0.3. Průměrné srážky jsou 0.9 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:04 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 12:31 a na konci měsíce 11:58.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

říjen

Typické (obvyklé) počasí - Írán - říjen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci říjen je 24.2 ℃ (75.56 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 13 ℃ (55.4 ℉). Na počátku měsíce říjen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 28.15 ℃ (82.67 ℉). Na konci měsíce říjen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.6 ℃ (69.08 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci říjen je 2.6. Průměrné srážky jsou 13.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:58 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:25 a na konci měsíce 10:53.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

listopad

Typické (obvyklé) počasí - Írán - listopad - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci listopad je 17 ℃ (62.6 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 6.9 ℃ (44.42 ℉). Na počátku měsíce listopad můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 20.6 ℃ (69.08 ℉). Na konci měsíce listopad můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 13.4 ℃ (56.12 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci listopad je 3.4. Průměrné srážky jsou 20.6 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:53 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:24 a na konci měsíce 10:01.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

prosinec

Typické (obvyklé) počasí - Írán - prosinec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi Írán v měsíci prosinec je 9.8 ℃ (49.64 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 1.5 ℃ (34.7 ℉). Na počátku měsíce prosinec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 13.4 ℃ (56.12 ℉). Na konci měsíce prosinec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 8.65 ℃ (47.57 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci prosinec je 5.9. Průměrné srážky jsou 36.5 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:01 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:47 a na konci měsíce 9:44.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

Níže jsou uvedeny průměrné hodnoty, takže je můžete v těchto místech považovat za typické počasí v cíli Írán. Znak "-" znamená, že pro tuto položku nemáme dostatek údajů.

Tehranteplota: 5.1 ℃ (41.18 ℉)nejvyšší teplota: 9.8 ℃ (49.64 ℉)nejnižší teplota: 1.5 ℃ (34.7 ℉)srážky: 36.5mmdeštivé dny: 5.9
Esfahanteplota: - nejvyšší teplota: 11.1 ℃ (51.98 ℉)nejnižší teplota: -0.7 ℃ (30.74 ℉)srážky: 19.9mmdeštivé dny: 3.8
Shirazteplota: - nejvyšší teplota: 14.6 ℃ (58.28 ℉)nejnižší teplota: 0.7 ℃ (33.26 ℉)srážky: 62.8mmdeštivé dny: 5.5
Tabrizteplota: - nejvyšší teplota: 5.1 ℃ (41.18 ℉)nejnižší teplota: -2.7 ℃ (27.14 ℉)srážky: 25.7mmdeštivé dny: 5.6
Mashhadteplota: - nejvyšší teplota: 9.8 ℃ (49.64 ℉)nejnižší teplota: -2.5 ℃ (27.5 ℉)srážky: 26.7mmdeštivé dny: 4.5
Ahwazteplota: - nejvyšší teplota: 19.1 ℃ (66.38 ℉)nejnižší teplota: 7.8 ℃ (46.04 ℉)srážky: 51.6mmdeštivé dny: 6.1
Bushehrteplota: - nejvyšší teplota: 20.7 ℃ (69.26 ℉)nejnižší teplota: 12 ℃ (53.6 ℉)srážky: 61.1mmdeštivé dny: 4.8
Kermanteplota: - nejvyšší teplota: 14.6 ℃ (58.28 ℉)nejnižší teplota: -3.5 ℃ (25.7 ℉)srážky: 18.2mmdeštivé dny: 3.6
Zahedanteplota: - nejvyšší teplota: 16.5 ℃ (61.7 ℉)nejnižší teplota: 0.7 ℃ (33.26 ℉)srážky: 7.1mmdeštivé dny: 1.6
Bandar Abbasteplota: - nejvyšší teplota: 25.1 ℃ (77.18 ℉)nejnižší teplota: 13.9 ℃ (57.02 ℉)srážky: 23.9mmdeštivé dny: 2.3
Arakteplota: - nejvyšší teplota: 7.8 ℃ (46.04 ℉)nejnižší teplota: -2 ℃ (28.4 ℉)srážky: 50.5mmdeštivé dny: 8.7
Ardabilteplota: - nejvyšší teplota: 5.8 ℃ (42.44 ℉)nejnižší teplota: -4.3 ℃ (24.26 ℉)srážky: 25.1mmdeštivé dny: 7.8
Birjandteplota: - nejvyšší teplota: 13.8 ℃ (56.84 ℉)nejnižší teplota: -1 ℃ (30.2 ℉)srážky: 19.2mmdeštivé dny: 6.3
Bojnoordteplota: - nejvyšší teplota: 9.1 ℃ (48.38 ℉)nejnižší teplota: -1.1 ℃ (30.02 ℉)srážky: 25.5mmdeštivé dny: 10.2
Ghazvinteplota: - nejvyšší teplota: 8.3 ℃ (46.94 ℉)nejnižší teplota: -1.7 ℃ (28.94 ℉)srážky: 44.1mmdeštivé dny: 9.7
Ghomteplota: - nejvyšší teplota: 13.3 ℃ (55.94 ℉)nejnižší teplota: -0.2 ℃ (31.64 ℉)srážky: 21.6mmdeštivé dny: 4.1
Gorganteplota: - nejvyšší teplota: 14.7 ℃ (58.46 ℉)nejnižší teplota: 5.4 ℃ (41.72 ℉)srážky: 56.3mmdeštivé dny: 8.7
Hamedanteplota: - nejvyšší teplota: 6.2 ℃ (43.16 ℉)nejnižší teplota: -6.4 ℃ (20.48 ℉)srážky: 40.5mmdeštivé dny: 9.9
Ilamteplota: - nejvyšší teplota: 11.7 ℃ (53.06 ℉)nejnižší teplota: 3 ℃ (37.4 ℉)srážky: 100.5mmdeštivé dny: 10.4
Kermanshahteplota: - nejvyšší teplota: 9.9 ℃ (49.82 ℉)nejnižší teplota: -1.4 ℃ (29.48 ℉)srážky: 71mmdeštivé dny: 9.7
Khoramabadteplota: - nejvyšší teplota: 13.1 ℃ (55.58 ℉)nejnižší teplota: 2 ℃ (35.6 ℉)srážky: 82.3mmdeštivé dny: 9.9
Orumiyehteplota: - nejvyšší teplota: 6 ℃ (42.8 ℉)nejnižší teplota: -3.1 ℃ (26.42 ℉)srážky: 29.3mmdeštivé dny: 8.4
Rashtteplota: - nejvyšší teplota: 14 ℃ (57.2 ℉)nejnižší teplota: 4.5 ℃ (40.1 ℉)srážky: 152.3mmdeštivé dny: 12.8
Sanandajteplota: - nejvyšší teplota: 8.6 ℃ (47.48 ℉)nejnižší teplota: -2.8 ℃ (26.96 ℉)srážky: 57.6mmdeštivé dny: 10.8
Sariteplota: - nejvyšší teplota: 14.9 ℃ (58.82 ℉)nejnižší teplota: 5.9 ℃ (42.62 ℉)srážky: 87.5mmdeštivé dny: 11
Semananteplota: - nejvyšší teplota: 11 ℃ (51.8 ℉)nejnižší teplota: 1.7 ℃ (35.06 ℉)srážky: 18.4mmdeštivé dny: 5.5
Sharekordteplota: - nejvyšší teplota: 8.8 ℃ (47.84 ℉)nejnižší teplota: -4.1 ℃ (24.62 ℉)srážky: 60.9mmdeštivé dny: 7.2
Yasoujteplota: - nejvyšší teplota: 11.7 ℃ (53.06 ℉)nejnižší teplota: 0.7 ℃ (33.26 ℉)srážky: 203.3mmdeštivé dny: 9.6
Yazdteplota: - nejvyšší teplota: 16.8 ℃ (62.24 ℉)nejnižší teplota: -0.5 ℃ (31.1 ℉)srážky: 0mmdeštivé dny: 0
Zanjanteplota: - nejvyšší teplota: 5.6 ℃ (42.08 ℉)nejnižší teplota: -4.2 ℃ (24.44 ℉)srážky: 29.9mmdeštivé dny: 9.5
Když čtete o množství srážek, měli byste to vědět: Slabý déšť je, když je výška srážek menší než 2,5 mm (0,1 in) za hodinu. U mírného deště je toto číslo mezi 2,5 mm a 10 mm (0,4 palce), při silném dešti je 10 - 50 mm (2,0 palce). Velmi silný déšť má toto číslo vyšší než 50 mm za hodinu.


©2018-2023 UsualWeather.com, hlavní zdroje dat: MWDI, WikiVoyage, Wikipedia, CIA, WMO
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu UsualWeather.com a ochrana soukromí
Facebook Twitter Pinterest