Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Zwykła pogoda - Zjednoczone Emiraty Arabskie

Czy musisz wiedzieć, kiedy najlepiej wybrać się do Zjednoczone Emiraty Arabskie? Następnie należy spojrzeć tutaj, jakiej pogody można się spodziewać w ciągu roku.

Główna - Azja - Zjednoczone Emiraty Arabskie

Jakiej pogody możesz się spodziewać w celu Zjednoczone Emiraty Arabskie

Klimat w Zjednoczonych Emiratach Arabskich jest suchy, bardzo gorący i słoneczny. Pogoda jest chłodniejsza we wschodnich górach, górach Al Hajar al Gharbi. Późnym latem można się spodziewać wilgotnego południowo-wschodniego wiatru, który czasami powoduje, że region przybrzeżny jest dość nieprzyjemny.

Mówiąc o zwykłej pogody w tym kraju, informacja ma znaczenie na przykład dla tych popularnych miejsc: Abu Dhabi, Ajman, Al Ain, Dibba, Dubai, Fujairah, Hatta, Khor Fakkan, Liwa Oasis, Ra's al Khaymah, Ruwais, Sharjah, Sir Bani Yas Island, Umm al Quwain, Yas Island.

Zobaczmy teraz, jakiej pogody można się spodziewać w okolicy stolicy i wielu innych miast. Najcieplejszy miesiąc tutaj jest lipiec, średnia maksymalna temperatura jest 41.9 ℃ (107.42 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest 27.9 ℃ (82.22 ℉). Najzimniejszy miesiąc tutaj jest styczeń, średnia maksymalna temperatura jest 23.9 ℃ (75.02 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest 11.8 ℃ (53.24 ℉). Najbardziej deszczowy miesiąc tutaj jest marzec, średnia liczba dni deszczowych jest w 4. Najmniej deszczowy miesiąc tutaj jest maj, średnia liczba dni deszczowych jest w 0.

Kiedy podróżujesz do niektórych miejsc w Zjednoczone Emiraty Arabskie, zawsze weź pod uwagę także wysokość tego miejsca. Najwyższy punkt tutaj jest Jabal Yibir (1527 m) i najniższy punkt Persian Gulf (0 m). Różnice w wysokościach w tym kraju nie są bez znaczenia i należy oczekiwać, że pogoda będzie inna w różnych miejscach na różnych wysokościach. Należy pamiętać, że temperatura zwykle spada o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) na 200 m (656 ft), w zależności od innych warunków. (I powinniśmy dodać, że w bardzo szczególnym stanie zwanym inwersją termiczną nawet temperatura może być wyższa na wyższych wysokościach).

Należy pamiętać, że nie jest to prognoza pogody, ale informacja o zwykłej pogodzie (średnia). To powinno pomóc Ci zdecydować, kiedy najlepiej wybrać się na Zjednoczone Emiraty Arabskie. Przeczytaj więcej szczegółów na temat typowej dla nich pogody we wszystkich poszczególnych miesiącach poniżej:

styczeń - luty - marzec - kwiecień - maj - czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik - listopad - grudzień

styczeń

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w styczeń jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w styczeń to 23.9 ℃ (75.02 ℉). Średnia najniższa temperatura to 11.8 ℃ (53.24 ℉). Pod począwszu z styczeń można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.2 ℃ (77.36 ℉). Pod koncu z styczeń można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 24.1 ℃ (75.38 ℉). Średnia liczba deszczowe dni styczeń jest 0.8. Średnia suma opadów 3.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:38 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:47 i na końcu miesiąca 11:01.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

luty

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w luty jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w luty to 24.3 ℃ (75.74 ℉). Średnia najniższa temperatura to 13.6 ℃ (56.48 ℉). Pod począwszu z luty można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 24.1 ℃ (75.38 ℉). Pod koncu z luty można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 26.2 ℃ (79.16 ℉). Średnia liczba deszczowe dni luty jest 3.4. Średnia suma opadów 41 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:01 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:19 i na końcu miesiąca 11:39.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

marzec

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w marzec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w marzec to 28.1 ℃ (82.58 ℉). Średnia najniższa temperatura to 15.9 ℃ (60.62 ℉). Pod począwszu z marzec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 26.2 ℃ (79.16 ℉). Pod koncu z marzec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 31.2 ℃ (88.16 ℉). Średnia liczba deszczowe dni marzec jest 4. Średnia suma opadów 24.5 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:39 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:01 i na końcu miesiąca 12:22.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

kwiecień

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w kwiecień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w kwiecień to 34.3 ℃ (93.74 ℉). Średnia najniższa temperatura to 19.7 ℃ (67.46 ℉). Pod począwszu z kwiecień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 31.2 ℃ (88.16 ℉). Pod koncu z kwiecień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 36.45 ℃ (97.61 ℉). Średnia liczba deszczowe dni kwiecień jest 1.4. Średnia suma opadów 7.4 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:22 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:43 i na końcu miesiąca 13:02.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

maj

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w maj jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w maj to 38.6 ℃ (101.48 ℉). Średnia najniższa temperatura to 23.4 ℃ (74.12 ℉). Pod począwszu z maj można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 36.45 ℃ (97.61 ℉). Pod koncu z maj można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 38.8 ℃ (101.84 ℉). Średnia liczba deszczowe dni maj jest 0. Średnia suma opadów 0 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:02 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:19 i na końcu miesiąca 13:31.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

czerwiec

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w czerwiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w czerwiec to 39 ℃ (102.2 ℉). Średnia najniższa temperatura to 25.3 ℃ (77.54 ℉). Pod począwszu z czerwiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 38.8 ℃ (101.84 ℉). Pod koncu z czerwiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 40.45 ℃ (104.81 ℉). Średnia liczba deszczowe dni czerwiec jest 0. Średnia suma opadów 0 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:31 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:38 i na końcu miesiąca 13:38.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

lipiec

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w lipiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w lipiec to 41.9 ℃ (107.42 ℉). Średnia najniższa temperatura to 27.9 ℃ (82.22 ℉). Pod począwszu z lipiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 40.45 ℃ (104.81 ℉). Pod koncu z lipiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 41.8 ℃ (107.24 ℉). Średnia liczba deszczowe dni lipiec jest 0. Średnia suma opadów 0 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:38 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:31 i na końcu miesiąca 13:18.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

sierpień

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w sierpień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w sierpień to 41.7 ℃ (107.06 ℉). Średnia najniższa temperatura to 28.8 ℃ (83.84 ℉). Pod począwszu z sierpień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 41.8 ℃ (107.24 ℉). Pod koncu z sierpień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 40.85 ℃ (105.53 ℉). Średnia liczba deszczowe dni sierpień jest 0.1. Średnia suma opadów 0.1 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:18 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:02 i na końcu miesiąca 12:42.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

wrzesień

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w wrzesień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w wrzesień to 40 ℃ (104 ℉). Średnia najniższa temperatura to 25.7 ℃ (78.26 ℉). Pod począwszu z wrzesień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 40.85 ℃ (105.53 ℉). Pod koncu z wrzesień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 38.2 ℃ (100.76 ℉). Średnia liczba deszczowe dni wrzesień jest 0. Średnia suma opadów 0 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:42 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:22 i na końcu miesiąca 12:01.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

październik

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w październik jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w październik to 36.4 ℃ (97.52 ℉). Średnia najniższa temperatura to 21.9 ℃ (71.42 ℉). Pod począwszu z październik można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 38.2 ℃ (100.76 ℉). Pod koncu z październik można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 33.35 ℃ (92.03 ℉). Średnia liczba deszczowe dni październik jest 0. Średnia suma opadów 0 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:01 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:40 i na końcu miesiąca 11:19.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

listopad

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w listopad jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w listopad to 30.3 ℃ (86.54 ℉). Średnia najniższa temperatura to 17.8 ℃ (64.04 ℉). Pod począwszu z listopad można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 33.35 ℃ (92.03 ℉). Pod koncu z listopad można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 28.4 ℃ (83.12 ℉). Średnia liczba deszczowe dni listopad jest 0.2. Średnia suma opadów 1.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:19 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:01 i na końcu miesiąca 10:47.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

grudzień

Typowa (typowa) pogoda w Zjednoczone Emiraty Arabskie w grudzień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Zjednoczone Emiraty Arabskie w grudzień to 26.5 ℃ (79.7 ℉). Średnia najniższa temperatura to 14 ℃ (57.2 ℉). Pod począwszu z grudzień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 28.4 ℃ (83.12 ℉). Pod koncu z grudzień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.2 ℃ (77.36 ℉). Średnia liczba deszczowe dni grudzień jest 2.1. Średnia suma opadów 9.2 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:47 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:39 i na końcu miesiąca 10:37.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

Poniżej podano wartości średnie, abyś mógł uznać je za typową pogodę w Zjednoczone Emiraty Arabskie w tych miejscach. Znak "-" oznacza, że ​​nie mamy wystarczających danych dla tego przedmiotu.

Abu Dhabitemperatura: - najwyższa temperatura: 26.5 ℃ (79.7 ℉)najniższa temperatura: 14 ℃ (57.2 ℉)opady: 9.2mmdeszcz deszcz dni: 2.1
Dubaitemperatura: - najwyższa temperatura: 26.1 ℃ (78.98 ℉)najniższa temperatura: 15.7 ℃ (60.26 ℉)opady: 14mmdeszcz deszcz dni: 2
Ras Al Khaimahtemperatura: - najwyższa temperatura: 27.1 ℃ (80.78 ℉)najniższa temperatura: 13.5 ℃ (56.3 ℉)opady: 17mmdeszcz deszcz dni: 2.3
Kiedy czytasz o liczbie mm opadów, powinieneś o tym wiedzieć: Deszcz jest wtedy, gdy opadów jest mniej niż 2,5 mm (0,1 in) na godzinę. Przy umiarkowanym deszczu liczba ta wynosi od 2,5 mm do 10 mm (0,4 cala), przy ulewnym deszczu wynosi ona 10 mm - 50 mm (2,0 cala). Bardzo silny deszcz ma tę wartość powyżej 50 mm na godzinę.