Domů
Evropa
Asie
Austrálie & Oceánie
Afrika
Severní Amerika
Střední Amerika
Jižní Amerika

Obvyklé počasí - New Jersey

Potřebujete vědět, kdy je nejlepší čas jet do cíle New Jersey? Pak byste se měli podívat zde, jaké počasí můžete v průběhu roku očekávat.


New Jersey - jaké počasí lze čekat

New Jersey je součástí země Spojené státy americké. Klima USA je velmi rozmanité, protože Spojené státy americké jsou velkou zemí. Klima je převážně mírné, ale tropické na Havaji a na Floridě a v arktických oblastech na Aljašce. To není vše. Klima je napůl suché ve velkých pláních západně od řeky Mississippi a suché ve Velké pánvi jihozápadu. Můžete očekávat nízké zimní teploty na severozápadě, ale v lednu a únoru se někdy v teplých větrech zpomalují. Zimy na jihu jsou teplejší. Don? zapomenout, že teploty jsou obvykle v horách výrazně nižší.

Když hovoříme o obvyklém počasí, informace jsou relevantní například pro tato oblíbená místa: Allamuchy, Allenhurst, Allentown, Asbury Park, Atlantic City, Atlantic County, Avalon, Avon by the Sea, Basking Ridge, Bayonne, Beach Haven, Belle Mead, Belmar, Bergen County, Bernardsville, Blairstown, Boonton, Bordentown, Bradley Beach, Brick Township, Bridgewater, Burlington, Burlington County, Camden, Camden County, Cape May, Cape May County, Carneys Point, Cherry Hill, Chester, Cinnaminson, Clark, Clifton, Clinton, Collingswood, Colts Neck, Cranford, Cumberland County, Deal, Delaware River Region, Delaware Township, Dorothy, Dover, East Brunswick, East Hanover, East Orange, East Rutherford, Edison, Egg Harbor City, Elizabeth, Englewood, Englishtown, Essex County, Ewing, Fair Haven, Fair Lawn, Fairfield, Fanwood, Far Hills, Flemington, Florence, Fort Lee, Freehold, Frenchtown, Garfield, Gateway, Gibbstown, Glen Rock, Gloucester County, Great Swamp National Wildlife Refuge, Hackensack, Hackettstown, Haddonfield, Hammonton, Harrison, Haworth, Hazlet, Highland Park, Highlands, Hightstown, Hoboken, Hope, Hudson County, Hunterdon County, Jackson Township, Jersey City, Jersey Shore, Keansburg, Kenilworth, Lake Hopatcong, Lakewood, Lambertville, Lebanon, Lincoln Park, Linden, Lindenwold, Long Beach Island, Long Branch, Long Hill, Lyndhurst, Manalapan, Manasquan, Manville, Maplewood, Mays Landing, Medford, Mercer County, Metuchen, Middlesex County, Middletown, Monmouth County, Montague, Montclair, Montgomery Township, Montville, Morris County, Morristown, Mount Olive, Netcong, New Brunswick, New Providence, Newark, North Brunswick, Nutley, Ocean City, Ocean County, Ocean Grove, Old Bridge, Ortley Beach, Paramus, Park Ridge, Parsippany, Passaic, Passaic County, Paterson, Penns Grove, Pennsauken, Pennsville, Perth Amboy, Phillipsburg, Pine Barrens, Plainfield, Pleasantville, Point Pleasant, Point Pleasant Beach, Princeton, Ramsey, Randolph, Raritan, Red Bank, Ridgewood, River Edge, River Vale, Riverside, Robbinsville, Rockaway, Rumson, Runnemede, Rutherford, Salem County, Scotch Plains, Sea Isle City, Seaside Heights, Secaucus, Short Hills, Skylands, Somerdale, Somers Point, Somerset, Somerset County, Somerville, South Orange, Southern Shore, Spring Lake, Stanhope, Stockton, Stone Harbor, Succasunna, Summit, Sussex County, Swedesboro, Teaneck, Titusville, Toms River, Trenton, Union, Union City, Union County, Ventnor City, Vernon, Vineland, Warren County, Washington, Wayne, Weehawken, West Orange, West Windsor, Westfield, Westwood, Wildwood, Williamstown, Woodbridge, Woodbury, Woodstown, Wyckoff.

Podívejme se nyní na to, jaké počasí můžete očekávat v okolí místa Atlantic City a v mnoha dalších městech. Nejteplejším měsícem je zde červenec, průměrná maximální teplota 27.3 ℃ (81.14 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je 21.3 ℃ (70.34 ℉). Nejchladnější měsíc je zde leden, průměrná maximální teplota 5.5 ℃ (41.9 ℉). Průměrná minimální teplota v tomto měsíci je -1.4 ℃ (29.48 ℉). Nejvíce deštivý měsíc zde je duben, průměrný počet deštivých dnů je 10.7. Nejméně deštivý měsíc zde je říjen, průměrný počet deštivých dnů je 7.5.

Při cestování, jehož cílem je New Jersey, zvažte nadmořskou výšku místa. Měli bychom připomenout, že nejvyšší bod v Spojené státy americké je Denali (Mount McKinley) (6190 m) a nejnižší bod je Death Valley (-86 m). V této zemi existují obrovské rozdíly v nadmořských výškách a počasí je proto v nich velmi odlišné. Mějte na paměti, že teplota obvykle klesá o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) za 200 m (656 ft), v závislosti na ostatních podmínkách. (A měli bychom dodat, že ve velmi zvláštním stavu nazvaném tepelná inverze může být i teplota vyšší ve vyšších polohách.)

Mějte prosím na paměti, že toto není předpověď počasí, ale informace o obvyklém počasí (průměr). To by vám mělo pomoci při rozhodování o tom, kdy je nejvhodnější doba k návštěvě cíle New Jersey. Přečtěte si další podrobnosti o typickém počasí v jednotlivých měsících níže:

leden - únor - březen - duben - květen - červen - červenec - srpen - září - říjen - listopad - prosinec


leden

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - leden - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci leden je 5.5 ℃ (41.9 ℉). Průměrná nejnižší teplota je -1.4 ℃ (29.48 ℉). Na počátku měsíce leden můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 6.85 ℃ (44.33 ℉). Na konci měsíce leden můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 6.1 ℃ (42.98 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci leden je 9.3. Průměrné srážky jsou 78.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:25 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:41 a na konci měsíce 10:08.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

únor

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - únor - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci únor je 6.7 ℃ (44.06 ℉). Průměrná nejnižší teplota je -0.4 ℃ (31.28 ℉). Na počátku měsíce únor můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 6.1 ℃ (42.98 ℉). Na konci měsíce únor můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 8.3 ℃ (46.94 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci únor je 9.2. Průměrné srážky jsou 72.1 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:08 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:41 a na konci měsíce 11:18.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

březen

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - březen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci březen je 9.9 ℃ (49.82 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 2.8 ℃ (37.04 ℉). Na počátku měsíce březen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 8.3 ℃ (46.94 ℉). Na konci měsíce březen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 12.05 ℃ (53.69 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci březen je 10.6. Průměrné srážky jsou 101.8 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:18 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:57 a na konci měsíce 12:36.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

duben

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - duben - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci duben je 14.2 ℃ (57.56 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 7.6 ℃ (45.68 ℉). Na počátku měsíce duben můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 12.05 ℃ (53.69 ℉). Na konci měsíce duben můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 16.95 ℃ (62.51 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci duben je 10.7. Průměrné srážky jsou 88 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 12:36 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:14 a na konci měsíce 13:49.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

květen

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - květen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci květen je 19.7 ℃ (67.46 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 12.6 ℃ (54.68 ℉). Na počátku měsíce květen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 16.95 ℃ (62.51 ℉). Na konci měsíce květen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 21.85 ℃ (71.33 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci květen je 10.6. Průměrné srážky jsou 82 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:49 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:20 a na konci měsíce 14:43.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červen

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - červen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci červen je 24 ℃ (75.2 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 18.2 ℃ (64.76 ℉). Na počátku měsíce červen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 21.85 ℃ (71.33 ℉). Na konci měsíce červen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.65 ℃ (78.17 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci červen je 8.8. Průměrné srážky jsou 67.1 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:43 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:55 a na konci měsíce 14:55.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

červenec

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - červenec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci červenec je 27.3 ℃ (81.14 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 21.3 ℃ (70.34 ℉). Na počátku měsíce červenec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.65 ℃ (78.17 ℉). Na konci měsíce červenec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 27.05 ℃ (80.69 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci červenec je 8.6. Průměrné srážky jsou 82 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:55 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 14:42 a na konci měsíce 14:19.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

srpen

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - srpen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci srpen je 26.8 ℃ (80.24 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 21.5 ℃ (70.7 ℉). Na počátku měsíce srpen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 27.05 ℃ (80.69 ℉). Na konci měsíce srpen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.45 ℃ (77.81 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci srpen je 7.9. Průměrné srážky jsou 101.3 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 14:19 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 13:48 a na konci měsíce 13:13.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

září

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - září - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci září je 24.1 ℃ (75.38 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 17.5 ℃ (63.5 ℉). Na počátku měsíce září můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 25.45 ℃ (77.81 ℉). Na konci měsíce září můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 21.3 ℃ (70.34 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci září je 7.7. Průměrné srážky jsou 79.4 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 13:13 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 12:35 a na konci měsíce 11:57.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

říjen

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - říjen - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci říjen je 18.5 ℃ (65.3 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 11.6 ℃ (52.88 ℉). Na počátku měsíce říjen můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 21.3 ℃ (70.34 ℉). Na konci měsíce říjen můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 15.85 ℃ (60.53 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci říjen je 7.5. Průměrné srážky jsou 89.9 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 11:57 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 11:19 a na konci měsíce 10:42.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

listopad

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - listopad - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci listopad je 13.2 ℃ (55.76 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 6.2 ℃ (43.16 ℉). Na počátku měsíce listopad můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 15.85 ℃ (60.53 ℉). Na konci měsíce listopad můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 10.7 ℃ (51.26 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci listopad je 8.9. Průměrné srážky jsou 84.1 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 10:42 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 10:09 a na konci měsíce 9:42.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

prosinec

Typické (obvyklé) počasí - New Jersey - prosinec - je toto: Průměrná nejvyšší teplota v zemi New Jersey v měsíci prosinec je 8.2 ℃ (46.76 ℉). Průměrná nejnižší teplota je 1 ℃ (33.8 ℉). Na počátku měsíce prosinec můžete očekávat vyšší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 10.7 ℃ (51.26 ℉). Na konci měsíce prosinec můžete očekávat nižší teploty, průměrná nejvyšší teplota je okolo 6.85 ℃ (44.33 ℉). Průměrný počet deštivých dnů v měsíci prosinec je 10.2. Průměrné srážky jsou 91.9 mm (podívejte se zde, co toto číslo znamená). Při plánování cesty mějte prosím na paměti, že skutečné počasí se může lišit od těchto průměrných hodnot. Délka dne na začátku tohoto měsíce je přibližně 9:42 (hodiny a minuty), v polovině měsíce 9:26 a na konci měsíce 9:23.Tato čísla jsou platná především pro hlavní město a okolí. Je důležité říci, že počasí se může v různých výškách výrazně lišit, zejména v horách.

Níže jsou uvedeny průměrné hodnoty, takže je můžete v těchto místech považovat za typické počasí v cíli New Jersey. Znak "-" znamená, že pro tuto položku nemáme dostatek údajů.

Atlantic Cityteplota: - nejvyšší teplota: 8.2 ℃ (46.76 ℉)nejnižší teplota: 1 ℃ (33.8 ℉)srážky: 91.9mmdeštivé dny: 10.2
Newarkteplota: - nejvyšší teplota: 6.5 ℃ (43.7 ℉)nejnižší teplota: -1.1 ℃ (30.02 ℉)srážky: 94.6mmdeštivé dny: 10.5
Trentonteplota: - nejvyšší teplota: 6.5 ℃ (43.7 ℉)nejnižší teplota: -2.2 ℃ (28.04 ℉)srážky: 93.8mmdeštivé dny: -
Když čtete o množství srážek, měli byste to vědět: Slabý déšť je, když je výška srážek menší než 2,5 mm (0,1 in) za hodinu. U mírného deště je toto číslo mezi 2,5 mm a 10 mm (0,4 palce), při silném dešti je 10 - 50 mm (2,0 palce). Velmi silný déšť má toto číslo vyšší než 50 mm za hodinu.


©2018-2021 UsualWeather.com, hlavní zdroje dat: MWDI, WikiVoyage, Wikipedia, CIA, WMO
Provozovatel: Bispiral, s.r.o. | O nás | Pravidla webu UsualWeather.com a ochrana soukromí
Facebook Twitter Pinterest