Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Zwykła pogoda - New Jersey

Czy musisz wiedzieć, kiedy najlepiej wybrać się do New Jersey? Następnie należy spojrzeć tutaj, jakiej pogody można się spodziewać w ciągu roku.

Jakiej pogody możesz się spodziewać w celu New Jersey

New Jersey jest częścią Stany Zjednoczone. Klimat USA jest bardzo zróżnicowany, ponieważ Stany Zjednoczone Ameryki to duży kraj. Klimat jest w większości umiarkowany, ale tropikalny na Hawajach i Florydzie, a także na Arktyce na Alasce. To nie wszystko. Klimat jest w połowie suchy na wielkich równinach na zachód od rzeki Mississippi i suchy w Wielkim Basenie na południowym zachodzie. Można spodziewać się niskich temperatur zimą na północnym zachodzie, ale czasem są one moderowane w styczniu i lutym przez ciepłe wiatry. Zimy na południu są cieplejsze. Don? zapomnieć, że temperatury są zazwyczaj znacznie niższe w górach.

Mówiąc o zwykłej pogodzie w tym obszarze, informacje są istotne np. Dla tych popularnych miejsc: Allamuchy, Allenhurst, Allentown, Asbury Park, Atlantic City, Atlantic County, Avalon, Avon by the Sea, Basking Ridge, Bayonne, Beach Haven, Belle Mead, Belmar, Bergen County, Bernardsville, Blairstown, Boonton, Bordentown, Bradley Beach, Brick Township, Bridgewater, Burlington, Burlington County, Camden, Camden County, Cape May, Cape May County, Carneys Point, Cherry Hill, Chester, Cinnaminson, Clark, Clifton, Clinton, Collingswood, Colts Neck, Cranford, Cumberland County, Deal, Delaware River Region, Delaware Township, Dorothy, Dover, East Brunswick, East Hanover, East Orange, East Rutherford, Edison, Egg Harbor City, Elizabeth, Englewood, Englishtown, Essex County, Ewing, Fair Haven, Fair Lawn, Fairfield, Fanwood, Far Hills, Flemington, Florence, Fort Lee, Freehold, Frenchtown, Garfield, Gateway, Gibbstown, Glen Rock, Gloucester County, Great Swamp National Wildlife Refuge, Hackensack, Hackettstown, Haddonfield, Hammonton, Harrison, Haworth, Hazlet, Highland Park, Highlands, Hightstown, Hoboken, Hope, Hudson County, Hunterdon County, Jackson Township, Jersey City, Jersey Shore, Keansburg, Kenilworth, Lake Hopatcong, Lakewood, Lambertville, Lebanon, Lincoln Park, Linden, Lindenwold, Long Beach Island, Long Branch, Long Hill, Lyndhurst, Manalapan, Manasquan, Manville, Maplewood, Mays Landing, Medford, Mercer County, Metuchen, Middlesex County, Middletown, Monmouth County, Montague, Montclair, Montgomery Township, Montville, Morris County, Morristown, Mount Olive, Netcong, New Brunswick, New Providence, Newark, North Brunswick, Nutley, Ocean City, Ocean County, Ocean Grove, Old Bridge, Ortley Beach, Paramus, Park Ridge, Parsippany, Passaic, Passaic County, Paterson, Penns Grove, Pennsauken, Pennsville, Perth Amboy, Phillipsburg, Pine Barrens, Plainfield, Pleasantville, Point Pleasant, Point Pleasant Beach, Princeton, Ramsey, Randolph, Raritan, Red Bank, Ridgewood, River Edge, River Vale, Riverside, Robbinsville, Rockaway, Rumson, Runnemede, Rutherford, Salem County, Scotch Plains, Sea Isle City, Seaside Heights, Secaucus, Short Hills, Skylands, Somerdale, Somers Point, Somerset, Somerset County, Somerville, South Orange, Southern Shore, Spring Lake, Stanhope, Stockton, Stone Harbor, Succasunna, Summit, Sussex County, Swedesboro, Teaneck, Titusville, Toms River, Trenton, Union, Union City, Union County, Ventnor City, Vernon, Vineland, Warren County, Washington, Wayne, Weehawken, West Orange, West Windsor, Westfield, Westwood, Wildwood, Williamstown, Woodbridge, Woodbury, Woodstown, Wyckoff.

Zobaczmy teraz, jakiej pogody można się spodziewać w okolicy Atlantic City oraz w wielu innych miastach. Najcieplejszy miesiąc tutaj jest lipiec, średnia maksymalna temperatura jest 27.3 ℃ (81.14 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest 21.3 ℃ (70.34 ℉). Najzimniejszy miesiąc tutaj jest styczeń, średnia maksymalna temperatura jest 5.5 ℃ (41.9 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest -1.4 ℃ (29.48 ℉). Najbardziej deszczowy miesiąc tutaj jest kwiecień, średnia liczba dni deszczowych jest w 10.7. Najmniej deszczowy miesiąc tutaj jest październik, średnia liczba dni deszczowych jest w 7.5.

Podczas podróży po New Jersey zawsze rozważaj także wysokość tego miejsca. Przypominamy, że najwyższym punktem Stany Zjednoczone jest Denali (Mount McKinley) (6190 m) i najniższy punkt Death Valley (-86 m). Tak więc istnieją ogromne różnice wysokości w tym kraju, a zatem pogoda jest w nich bardzo różna. Należy pamiętać, że temperatura zwykle spada o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) na 200 m (656 ft), w zależności od innych warunków. (I powinniśmy dodać, że w bardzo szczególnym stanie zwanym inwersją termiczną nawet temperatura może być wyższa na wyższych wysokościach).

Należy pamiętać, że nie jest to prognoza pogody, ale informacja o zwykłej pogodzie (średnia). To powinno pomóc Ci zdecydować, kiedy najlepiej wybrać się na New Jersey. Przeczytaj więcej szczegółów na temat typowej dla nich pogody we wszystkich poszczególnych miesiącach poniżej:

styczeń - luty - marzec - kwiecień - maj - czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik - listopad - grudzień

styczeń

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w styczeń jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w styczeń to 5.5 ℃ (41.9 ℉). Średnia najniższa temperatura to -1.4 ℃ (29.48 ℉). Pod począwszu z styczeń można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 6.85 ℃ (44.33 ℉). Pod koncu z styczeń można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 6.1 ℃ (42.98 ℉). Średnia liczba deszczowe dni styczeń jest 9.3. Średnia suma opadów 78.4 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 9:25 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 9:41 i na końcu miesiąca 10:08.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

luty

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w luty jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w luty to 6.7 ℃ (44.06 ℉). Średnia najniższa temperatura to -0.4 ℃ (31.28 ℉). Pod począwszu z luty można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 6.1 ℃ (42.98 ℉). Pod koncu z luty można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 8.3 ℃ (46.94 ℉). Średnia liczba deszczowe dni luty jest 9.2. Średnia suma opadów 72.1 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:08 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:41 i na końcu miesiąca 11:18.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

marzec

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w marzec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w marzec to 9.9 ℃ (49.82 ℉). Średnia najniższa temperatura to 2.8 ℃ (37.04 ℉). Pod począwszu z marzec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 8.3 ℃ (46.94 ℉). Pod koncu z marzec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 12.05 ℃ (53.69 ℉). Średnia liczba deszczowe dni marzec jest 10.6. Średnia suma opadów 101.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:18 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:57 i na końcu miesiąca 12:36.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

kwiecień

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w kwiecień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w kwiecień to 14.2 ℃ (57.56 ℉). Średnia najniższa temperatura to 7.6 ℃ (45.68 ℉). Pod począwszu z kwiecień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 12.05 ℃ (53.69 ℉). Pod koncu z kwiecień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 16.95 ℃ (62.51 ℉). Średnia liczba deszczowe dni kwiecień jest 10.7. Średnia suma opadów 88 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:36 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:14 i na końcu miesiąca 13:49.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

maj

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w maj jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w maj to 19.7 ℃ (67.46 ℉). Średnia najniższa temperatura to 12.6 ℃ (54.68 ℉). Pod począwszu z maj można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 16.95 ℃ (62.51 ℉). Pod koncu z maj można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 21.85 ℃ (71.33 ℉). Średnia liczba deszczowe dni maj jest 10.6. Średnia suma opadów 82 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:49 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:20 i na końcu miesiąca 14:43.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

czerwiec

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w czerwiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w czerwiec to 24 ℃ (75.2 ℉). Średnia najniższa temperatura to 18.2 ℃ (64.76 ℉). Pod począwszu z czerwiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 21.85 ℃ (71.33 ℉). Pod koncu z czerwiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.65 ℃ (78.17 ℉). Średnia liczba deszczowe dni czerwiec jest 8.8. Średnia suma opadów 67.1 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:43 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:55 i na końcu miesiąca 14:55.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

lipiec

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w lipiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w lipiec to 27.3 ℃ (81.14 ℉). Średnia najniższa temperatura to 21.3 ℃ (70.34 ℉). Pod począwszu z lipiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.65 ℃ (78.17 ℉). Pod koncu z lipiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 27.05 ℃ (80.69 ℉). Średnia liczba deszczowe dni lipiec jest 8.6. Średnia suma opadów 82 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:55 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:42 i na końcu miesiąca 14:19.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

sierpień

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w sierpień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w sierpień to 26.8 ℃ (80.24 ℉). Średnia najniższa temperatura to 21.5 ℃ (70.7 ℉). Pod począwszu z sierpień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 27.05 ℃ (80.69 ℉). Pod koncu z sierpień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.45 ℃ (77.81 ℉). Średnia liczba deszczowe dni sierpień jest 7.9. Średnia suma opadów 101.3 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:19 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:48 i na końcu miesiąca 13:13.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

wrzesień

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w wrzesień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w wrzesień to 24.1 ℃ (75.38 ℉). Średnia najniższa temperatura to 17.5 ℃ (63.5 ℉). Pod począwszu z wrzesień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 25.45 ℃ (77.81 ℉). Pod koncu z wrzesień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 21.3 ℃ (70.34 ℉). Średnia liczba deszczowe dni wrzesień jest 7.7. Średnia suma opadów 79.4 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:13 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:35 i na końcu miesiąca 11:57.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

październik

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w październik jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w październik to 18.5 ℃ (65.3 ℉). Średnia najniższa temperatura to 11.6 ℃ (52.88 ℉). Pod począwszu z październik można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 21.3 ℃ (70.34 ℉). Pod koncu z październik można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 15.85 ℃ (60.53 ℉). Średnia liczba deszczowe dni październik jest 7.5. Średnia suma opadów 89.9 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:57 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:19 i na końcu miesiąca 10:42.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

listopad

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w listopad jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w listopad to 13.2 ℃ (55.76 ℉). Średnia najniższa temperatura to 6.2 ℃ (43.16 ℉). Pod począwszu z listopad można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 15.85 ℃ (60.53 ℉). Pod koncu z listopad można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 10.7 ℃ (51.26 ℉). Średnia liczba deszczowe dni listopad jest 8.9. Średnia suma opadów 84.1 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:42 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:09 i na końcu miesiąca 9:42.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

grudzień

Typowa (typowa) pogoda w New Jersey w grudzień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w New Jersey w grudzień to 8.2 ℃ (46.76 ℉). Średnia najniższa temperatura to 1 ℃ (33.8 ℉). Pod począwszu z grudzień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 10.7 ℃ (51.26 ℉). Pod koncu z grudzień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 6.85 ℃ (44.33 ℉). Średnia liczba deszczowe dni grudzień jest 10.2. Średnia suma opadów 91.9 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 9:42 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 9:26 i na końcu miesiąca 9:23.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

Poniżej podano wartości średnie, abyś mógł uznać je za typową pogodę w New Jersey w tych miejscach. Znak "-" oznacza, że ​​nie mamy wystarczających danych dla tego przedmiotu.

Atlantic Citytemperatura: - najwyższa temperatura: 8.2 ℃ (46.76 ℉)najniższa temperatura: 1 ℃ (33.8 ℉)opady: 91.9mmdeszcz deszcz dni: 10.2
Newarktemperatura: - najwyższa temperatura: 6.5 ℃ (43.7 ℉)najniższa temperatura: -1.1 ℃ (30.02 ℉)opady: 94.6mmdeszcz deszcz dni: 10.5
Trentontemperatura: - najwyższa temperatura: 6.5 ℃ (43.7 ℉)najniższa temperatura: -2.2 ℃ (28.04 ℉)opady: 93.8mmdeszcz deszcz dni: -
Kiedy czytasz o liczbie mm opadów, powinieneś o tym wiedzieć: Deszcz jest wtedy, gdy opadów jest mniej niż 2,5 mm (0,1 in) na godzinę. Przy umiarkowanym deszczu liczba ta wynosi od 2,5 mm do 10 mm (0,4 cala), przy ulewnym deszczu wynosi ona 10 mm - 50 mm (2,0 cala). Bardzo silny deszcz ma tę wartość powyżej 50 mm na godzinę.