Główna
Europa
Azja
Australia & Oceania
Afryka
Ameryka Północna
Ameryka Centralna
Ameryka Południowa

Zwykła pogoda - Wyoming

Czy musisz wiedzieć, kiedy najlepiej wybrać się do Wyoming? Następnie należy spojrzeć tutaj, jakiej pogody można się spodziewać w ciągu roku.

Jakiej pogody możesz się spodziewać w celu Wyoming

Wyoming jest częścią Stany Zjednoczone. Klimat USA jest bardzo zróżnicowany, ponieważ Stany Zjednoczone Ameryki to duży kraj. Klimat jest w większości umiarkowany, ale tropikalny na Hawajach i Florydzie, a także na Arktyce na Alasce. To nie wszystko. Klimat jest w połowie suchy na wielkich równinach na zachód od rzeki Mississippi i suchy w Wielkim Basenie na południowym zachodzie. Można spodziewać się niskich temperatur zimą na północnym zachodzie, ale czasem są one moderowane w styczniu i lutym przez ciepłe wiatry. Zimy na południu są cieplejsze. Don? zapomnieć, że temperatury są zazwyczaj znacznie niższe w górach.

Mówiąc o zwykłej pogodzie w tym obszarze, informacje są istotne np. Dla tych popularnych miejsc: Afton, Aladdin, Alpine, Basin, Big Horn, Buffalo, Casper, Central Wyoming, Cheyenne, Cody, Devils Tower National Monument, Douglas, Evanston, Fossil Butte National Monument, Gillette, Grand Teton National Park, Green River, Greybull, Jackson, Kemmerer, Lander, Laramie, Lusk, Lyman, Medicine Bow, Moorcroft, Northeast Wyoming, Northwest Wyoming, Rawlins, Rock Springs, Sheridan, Southeast Wyoming, Southwest Wyoming, Ten Sleep, Thermopolis, Torrington, Worland, Yellowstone National Park.

Zobaczmy teraz, jakiej pogody można się spodziewać w okolicy Rock Springs oraz w wielu innych miastach. Najcieplejszy miesiąc tutaj jest sierpień, średnia maksymalna temperatura jest 29.9 ℃ (85.82 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest 11.2 ℃ (52.16 ℉). Najzimniejszy miesiąc tutaj jest styczeń, średnia maksymalna temperatura jest 0.9 ℃ (33.62 ℉). Średnia temperatura minimalna w tym miesiącu jest -11.7 ℃ (10.94 ℉).

Podczas podróży po Wyoming zawsze rozważaj także wysokość tego miejsca. Przypominamy, że najwyższym punktem Stany Zjednoczone jest Denali (Mount McKinley) (6190 m) i najniższy punkt Death Valley (-86 m). Tak więc istnieją ogromne różnice wysokości w tym kraju, a zatem pogoda jest w nich bardzo różna. Należy pamiętać, że temperatura zwykle spada o 1.2 - 1.9 ℃ (2.2 - 3.5 ℉) na 200 m (656 ft), w zależności od innych warunków. (I powinniśmy dodać, że w bardzo szczególnym stanie zwanym inwersją termiczną nawet temperatura może być wyższa na wyższych wysokościach).

Należy pamiętać, że nie jest to prognoza pogody, ale informacja o zwykłej pogodzie (średnia). To powinno pomóc Ci zdecydować, kiedy najlepiej wybrać się na Wyoming. Przeczytaj więcej szczegółów na temat typowej dla nich pogody we wszystkich poszczególnych miesiącach poniżej:

styczeń - luty - marzec - kwiecień - maj - czerwiec - lipiec - sierpień - wrzesień - październik - listopad - grudzień

styczeń

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w styczeń jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w styczeń to 0.9 ℃ (33.62 ℉). Średnia najniższa temperatura to -11.7 ℃ (10.94 ℉). Pod począwszu z styczeń można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 0.9 ℃ (33.62 ℉). Pod koncu z styczeń można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 2.1 ℃ (35.78 ℉). Średnia suma opadów 11 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 9:12 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 9:30 i na końcu miesiąca 9:58.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

luty

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w luty jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w luty to 3.3 ℃ (37.94 ℉). Średnia najniższa temperatura to -10 ℃ (14 ℉). Pod począwszu z luty można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 2.1 ℃ (35.78 ℉). Pod koncu z luty można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 6.3 ℃ (43.34 ℉). Średnia suma opadów 11.8 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 9:58 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 10:35 i na końcu miesiąca 11:15.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

marzec

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w marzec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w marzec to 9.3 ℃ (48.74 ℉). Średnia najniższa temperatura to -4.3 ℃ (24.26 ℉). Pod począwszu z marzec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 6.3 ℃ (43.34 ℉). Pod koncu z marzec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 12.1 ℃ (53.78 ℉). Średnia suma opadów 16.7 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:15 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:57 i na końcu miesiąca 12:39.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

kwiecień

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w kwiecień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w kwiecień to 14.9 ℃ (58.82 ℉). Średnia najniższa temperatura to -0.7 ℃ (30.74 ℉). Pod począwszu z kwiecień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 12.1 ℃ (53.78 ℉). Pod koncu z kwiecień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 17.65 ℃ (63.77 ℉). Średnia suma opadów 22.7 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 12:39 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:19 i na końcu miesiąca 13:58.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

maj

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w maj jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w maj to 20.4 ℃ (68.72 ℉). Średnia najniższa temperatura to 3.4 ℃ (38.12 ℉). Pod począwszu z maj można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 17.65 ℃ (63.77 ℉). Pod koncu z maj można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 22.85 ℃ (73.13 ℉). Średnia suma opadów 37 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:58 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:31 i na końcu miesiąca 14:56.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

czerwiec

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w czerwiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w czerwiec to 25.3 ℃ (77.54 ℉). Średnia najniższa temperatura to 7.9 ℃ (46.22 ℉). Pod począwszu z czerwiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 22.85 ℃ (73.13 ℉). Pod koncu z czerwiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 27.45 ℃ (81.41 ℉). Średnia suma opadów 21.5 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:56 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 15:10 i na końcu miesiąca 15:09.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

lipiec

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w lipiec jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w lipiec to 29.6 ℃ (85.28 ℉). Średnia najniższa temperatura to 12.3 ℃ (54.14 ℉). Pod począwszu z lipiec można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 27.45 ℃ (81.41 ℉). Pod koncu z lipiec można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 29.75 ℃ (85.55 ℉). Średnia suma opadów 18.1 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 15:09 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 14:55 i na końcu miesiąca 14:29.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

sierpień

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w sierpień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w sierpień to 29.9 ℃ (85.82 ℉). Średnia najniższa temperatura to 11.2 ℃ (52.16 ℉). Pod począwszu z sierpień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 29.75 ℃ (85.55 ℉). Pod koncu z sierpień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 26.7 ℃ (80.06 ℉). Średnia suma opadów 24.3 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 14:29 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 13:56 i na końcu miesiąca 13:18.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

wrzesień

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w wrzesień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w wrzesień to 23.5 ℃ (74.3 ℉). Średnia najniższa temperatura to 6 ℃ (42.8 ℉). Pod począwszu z wrzesień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 26.7 ℃ (80.06 ℉). Pod koncu z wrzesień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 20 ℃ (68 ℉). Średnia suma opadów 28 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 13:18 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 12:38 i na końcu miesiąca 11:56.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

październik

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w październik jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w październik to 16.5 ℃ (61.7 ℉). Średnia najniższa temperatura to 0.5 ℃ (32.9 ℉). Pod począwszu z październik można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 20 ℃ (68 ℉). Pod koncu z październik można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 11.9 ℃ (53.42 ℉). Średnia suma opadów 27.2 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 11:56 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 11:15 i na końcu miesiąca 10:35.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

listopad

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w listopad jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w listopad to 7.3 ℃ (45.14 ℉). Średnia najniższa temperatura to -5.8 ℃ (21.56 ℉). Pod począwszu z listopad można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 11.9 ℃ (53.42 ℉). Pod koncu z listopad można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 4.1 ℃ (39.38 ℉). Średnia suma opadów 13.5 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 10:35 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 9:59 i na końcu miesiąca 9:30.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

grudzień

Typowa (typowa) pogoda w Wyoming w grudzień jest taka: Średnia najwyższa temperatura w Wyoming w grudzień to 0.9 ℃ (33.62 ℉). Średnia najniższa temperatura to -10.5 ℃ (13.1 ℉). Pod począwszu z grudzień można oczekiwać wyższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 4.1 ℃ (39.38 ℉). Pod koncu z grudzień można oczekiwać niższy temperatur, średnia najwyższa temperatura wynosi około 0.9 ℃ (33.62 ℉). Średnia suma opadów 13.2 mm (Spójrz co oznacza ten numer). Przy planowaniu podróży pamiętaj, że rzeczywista pogoda może różnić się od tych średnich wartości. Długość dnia na początku tego miesiąca wynosi około 9:30 (godziny i minuty), w w połowie miesiąca 9:13 i na końcu miesiąca 9:10.Powyższe liczby są ważne przede wszystkim dla kapitału i obszaru wokół niego. Ważne jest, aby powiedzieć, że pogoda może się znacznie różnić na różnych wysokościach, szczególnie w górach.

Poniżej podano wartości średnie, abyś mógł uznać je za typową pogodę w Wyoming w tych miejscach. Znak "-" oznacza, że ​​nie mamy wystarczających danych dla tego przedmiotu.

Caspertemperatura: - najwyższa temperatura: 2.8 ℃ (37.04 ℉)najniższa temperatura: -8.3 ℃ (17.06 ℉)opady: 13.2mmdeszcz deszcz dni: -
Cheyennetemperatura: - najwyższa temperatura: 3.6 ℃ (38.48 ℉)najniższa temperatura: -8 ℃ (17.6 ℉)opady: 12.4mmdeszcz deszcz dni: 6.2
Gillettetemperatura: - najwyższa temperatura: 1.8 ℃ (35.24 ℉)najniższa temperatura: -10.1 ℃ (13.82 ℉)opady: 16.2mmdeszcz deszcz dni: 7
Rock Springstemperatura: - najwyższa temperatura: 0.9 ℃ (33.62 ℉)najniższa temperatura: -10.5 ℃ (13.1 ℉)opady: 13.2mmdeszcz deszcz dni: -
Kiedy czytasz o liczbie mm opadów, powinieneś o tym wiedzieć: Deszcz jest wtedy, gdy opadów jest mniej niż 2,5 mm (0,1 in) na godzinę. Przy umiarkowanym deszczu liczba ta wynosi od 2,5 mm do 10 mm (0,4 cala), przy ulewnym deszczu wynosi ona 10 mm - 50 mm (2,0 cala). Bardzo silny deszcz ma tę wartość powyżej 50 mm na godzinę.